Znaleziono 0 artykułów
31.10.2022

Ulubione garnitury Julii Roberts

31.10.2022
W garniturze z kolekcji Gucci i adidasa, 2022 r. /(Fot. Getty Images)

Julia Roberts pierwszą nagrodę w swoim zawodowym życiu – Złoty Glob za „Stalowe magnolie” w 1990 roku – odebrała w garniturze Giorgia Armaniego. Jej miłość do rzeczy z męskiej garderoby trwa nieprzerwanie od 30 lat.

Z okazji promocji filmu „Bilet do raju” Julia Roberts wraz z George’em Clooneyem wystąpiła w amerykańskim talk-show „Jimmy Kimmel Live!”. Aktorka założyła brązowy garnitur pochodzący z kolekcji Gucci x Adidas. Na kieszeni marynarki widnieje logo obu marek, na spodniach widzimy charakterystyczne trzy paski, a rękawy marynarki wykończono czarnym futerkiem. Aby podkreślić męski charakter stylizacji, aktorka założyła także czarny krawat.  

W męskim garniturze od Armaniego na Złotych Globach 1990 /(Fot. Getty Images)

Chociaż teraz coraz więcej kobiet nosi garnitury na wybiegach, Roberts od dawna jest wielbicielką męskich kompletów. Ponad 30 lat temu, podczas Złotych Globów w 1990 roku, odebrała statuetkę za drugoplanową rolę w „Stalowych magnoliach” w męskim looku od Giorgia Armaniego z granatowym krawatem.  

Złote Globy 1991 /(Fot. Getty Images)
Nagrody People's Choice Awards, 2001 r. / (Fot. Getty Images)

Od tego momentu Julia Roberts unikała sukienek. Zaledwie rok po debiucie w szarym garniturze od Giorgia Armaniego aktorka odebrała Złoty Glob dla najlepszej aktorki w filmie „Pretty Woman” w pasiastym komplecie ze spódnicą. W 2002 roku, podczas 28. edycji People’s Choice Awards, Roberts wystąpiła w czarnym garniturze założonym na gołe ciało. Roberts urozmaiciła biurowy look obcasami z odkrytymi palcami i pierścionkiem na kciuku. W maju na Festiwal Filmowy w Cannes Roberts założyła czarny garnitur z krótką marynarką odciętą w talii oraz sandały z paskami na obcasie.  

Festiwal filmowy w Cannes, 2022 r. /(Fot. Getty Images)

Tego samego dnia Roberts została zauważona w garniturze Thoma Browne’a składającym się ze spodni do kolan i marynarki z podwiniętymi rękawami. Można się spodziewać, że zobaczymy jeszcze wiele garniturowych stylizacji Julii Roberts.  

W projekcie Thoma Browne, 2022 r. /(Fot. Getty Images)

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.com. 

Liana Satenstein
Proszę czekać..
Zamknij