Znaleziono 0 artykułów
05.01.2023

Kim jest w fazie mody na rodeo

05.01.2023
Kim Kardashian (Fot. Getty Images)

Kim Kardashian stawia na ubrania oraz dodatki inspirowane westernami. Nosi koszulki odsłaniające brzuch, skórzane spodnie, duże naszyjniki.

To był ważny modowy rok dla Kim Kardashian. Mogliśmy zauważyć jej stylizacje o różnym charakterze, od sylwetek superbohaterów po glamour jak ze „Słodkiego życia”. Najnowszy motyw w garderobie Kim? Rzeczy inspirowane westernami, z dodatkiem elementów cool, nawiązujących do lat 90.

Kim Kardashian (Fot. Getty Images)

Na uroczystym spotkaniu w domu Kathy Hilton 42-letnia przedsiębiorczyni przyciągała uwagę w kreacji odsłaniającej brzuch. Na stylizację składały się czarna koszulka vintage (promująca cykl hip-hopowych koncertów „Up in Smoke” z 2000 roku), podwinięta tak, aby odsłaniała kawałek brzucha, zdobione czarne skórzane spodnie z wysokim stanem i czarne skórzane czółenka, a dodatkiem była nabijana ćwiekami torebka mini. Te trzy ostatnie elementy pochodzą od Dolce & Gabbana, marki, z którą gwiazda nawiązała w tym roku bliską współpracę – została nawet kuratorką kolekcji na sezon wiosna-lato 2023. Kim uzupełniła całość o choker ozdobiony diamentami i naszyjnik z krzyżykiem.

Na podróż do Miami na targi Art Basel Kardashian wybrała wiele podobnych strojów odsłaniających brzuch oraz inspirowanych westernami.

Artykuł oryginalnie ukazał się na vogue.com.

Alex Kessler
Proszę czekać..
Zamknij