Znaleziono 0 artykułów
19.01.2021

Wieczni narzeczeni

19.01.2021
Fot. Getty Images

Rekordziści zaręczyli się 25 lat temu, a do dziś nie wzięli ślubu. Niektórzy czekali 5 a nawet 10 lat. Oto 11 par narzeczonych, które nieprędko zdecydowały się powiedzieć „tak”.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth

Fot. Getty Images

Zaręczeni przez: 6 lat (z przerwami)

Związek Cyrus i Hemswortha to seria wzlotów i upadków. Para po raz pierwszy zaręczyła się w 2012 roku, ale rok później zerwała. W 2016 zaręczyli się ponownie. Jak powiedziała Cyrus w wywiadzie dla „The Sun”: „Nie potrafię wyobrazić sobie małżeństwa. Mam 24 lata. Chciałabym pożyć jeszcze pełnią życia. Mam za dużo rzeczy do zrobienia [przed ślubem]”. Pobrali się finalnie latem 2019 roku, już są po rozwodzie.

Brad Pitt i Angelina Jolie

Fot. Getty Images

Zaręczeni przez: 2 lata

Para zaręczyła się po 6 latach związku w 2012 roku. Przed zaręczynami wychowali wspólnie szóstkę dzieci. Na ślubnym kobiercu stanęli 2 lata później w 2014 we Francji. W 2016 roku Jolie wniosła pozew o rozwód, który był wynikiem niemożliwych do pogodzenia różnic w jej małżeństwie z Pittem.

Oprah Winfrey i Stedman Graham

Fot. Getty Images

Zaręczeni przez: 25 lat (do dziś)

Najdłuższe narzeczeństwo Hollywood: Winfrey i Graham zaręczyli się w 1993 roku, ale postanowili wówczas odłożyć w czasie ślubne plany ze względu na napięte grafiki. Mamy rok 2020, a para wciąż nie jest związana ze sobą węzłem małżeńskim. Jak sama Winfrey przyznała w wywiadzie dla „Vogue’a” w zeszłym roku: „Kiedy raz poruszyłam ten temat ze Stedmanem, zapytałam go: co by się stało, gdybyśmy postanowili się pobrać? Po czym w odpowiedzi usłyszałam: nie bylibyśmy razem. Nie bylibyśmy razem, dlatego że małżeństwo niesie za sobą zupełnie inny sposób funkcjonowania. Jego interpretacja tego, co znaczy bycie mężem i co dla mnie znaczy bycie żoną jest bardzo tradycyjna, czego nie byłabym w stanie zaakceptować”.

Amy Adams i Darren Le Gallo

Fot. Fot. Getty Images

Zaręczeni przez: 7 lat

Pomimo tego, że para zaręczyła się w 2008 roku, czekała aż 7 lat, żeby w końcu stanąć przed ołtarzem. Adams i Le Gallo pobrali się w 2015 roku w Kalifornii. W wywiadzie dla „The Times” aktorka zażartowała z długiego okresu narzeczeństwa: – Zawsze byliśmy sobie oddani, ale teraz jest już na mnie skazany, a naprawdę umiem czasem dać popalić. Żartuję. Prawda jest taka, że mam teraz o wiele mocniejsze poczucie więzi, stabilności i tego, że jesteśmy rodziną, co bardzo doceniam.

Jessica Simpson i Eric Johnson

Fot. Getty IMages

Zaręczeni przez: 4 lata

Simpson i Johnson zaręczyli się w 2010 roku. W 2012 roku na świat przyszła ich pierwsza córka Maxwell Drew, a w 2013 roku ich rodzina powiększyła się o syna Ace’a Knute’a. Węzłem małżeńskim złączyli się rok później, w roku 2014, w Kalifornii.

Jennifer Aniston i Justin Theroux

Fot. Getty Images

Zaręczeni przez: 3 lata

Para zaręczyła się w 2012 roku, ale ze ślubem czekała jeszcze 3 lata. Aniston i Theroux pobrali się w roku 2015. Kameralna ceremonia odbyła się w Bel-Air w Los Angeles. W 2018 roku ogłosili separację.

Kristen Bell i Dax Shepard

Fot. Getty Images

Zaręczeni przez: 4 lata

Bell i Shepard zaręczyli się w 2009 roku. Ze ślubem czekali jednak do momentu, kiedy w Kalifornii zalegalizowane zostaną małżeństwa jednopłciowe, w związku z czym pobrali się dopiero w roku 2013.

Kate Hudson i Matt Bellamy

Fot. Getty Images

Zaręczeni przez: 3 lata

Hudson i Bellamy poznali się w 2010 roku, a w 2011 roku byli już narzeczeństwem. Mają syna Binghama Hawna Bellamy’ego. Para rozstała się w roku 2014, a Bellamy od tego czasu zaręczył się z modelką Elle Evans.

Olivia Wilde i Jason Sudeikis

Fot. Getty Images

Zaręczeni przez: 5 lat

Wilde i Sudeikis zaręczyli się w 2013 roku. Mają razem dwójkę dzieci – córkę Daisy i syna Otisa. Niedawno się rozstali, nigdy nie stając na ślubnym kobiercu. Wilde w wywiadzie dla „The Edit” wyznała, dlaczego nie spieszyli się ze ślubem: – Kiedy pary decydują się na dzieci dopiero po ślubie, często którejś ze stron przestaje zależeć przez to, że złożyła drugiej stronie obietnicę jeszcze przed narodzinami potomka.

Isla Fisher i Sacha Baron Cohen

Fot. Getty Images

Zaręczeni przez: 6 lat

Fisher i Cohen zaczęli się spotykać w 2002 roku, a zaręczyli się w roku 2004. Ze sformalizowaniem narzeczeństwa czekali 6 lat, a finalnie pobrali się w 2010 roku w Paryżu. Mają razem trójkę dzieci: córki Olive i Elulę, a także syna o imieniu Montgomery.

Alessandra Ambrosio i Jamie Mazur

Fot. Getty Images

Zaręczeni przez: 10 lat

Supermodelka zaręczyła się z biznesmenem w 2008 roku. 10 lat później postanowili zakończyć związek. Mają razem dwójkę dzieci: Anję Louise i Noah Phoenixa.

 

Artykuł po raz pierwszy opublikowano na Vogue.com.

Christian Allaire
Proszę czekać..
Zamknij