Znaleziono 0 artykułów
05.12.2020

„Od nowa”: Inspirujące stylizacje Nicole Kidman

05.12.2020
Fot. materiały prasowe HBO

Najmocniejszą stroną serialu HBO jest estetyczna perfekcja. Główna bohaterka przechadza się po ulicach Nowego Jorku w pięknych płaszczach.

Jeśli kiedyś przeszło ci przez myśl, że chciałabyś, by „Wielkie kłamstewka” były umiejscowione na Upper East Side i… nie aż tak dobre, to jest dla ciebie idealny serial. W wyprodukowanym przez HBO „Od nowa” Nicole Kidman wciela się w rolę Grace, rozchwytywanej terapeutki z Manhattanu, której mąż Jonathan (Hugh Grant) zostaje oskarżony o zabójstwo matki jednego z dzieci chodzących do tej samej prywatnej szkoły, co ich syn.

Odcinek pierwszy: Trencz w odcieniu burgunda

Fot. materiały prasowe HBO

Idealnie współgra z jej kasztanowymi włosami oraz charakterystyczną czerwienią kubka ze Starbucksa. (Bogaci terapeuci są tacy sami jak my – piją kawę z sieciówki!) Grace wygląda w nim profesjonalnie, a jednocześnie wytwornie.

Odcinek drugi: Wełniany płaszcz w kratę

Fot. materiały prasowe HBO

Nie bez powodu uważany za klasyk! Obawiam się jednak, że jest za lekki. Grace nosi go zimą na plaży koło swojego letniego domku. Masz wystarczająco dużo problemów i bez przeziębienia, Grace!!

Odcinek pierwszy: Ponczo w kwiaty

Fot. materiały prasowe HBO

Na aukcję odbywającą się w szkole jej syna, na której obowiązuje elegancki dress-code, wybiera nietypową kreację. Przyklaskuję pomysłowi na przeciwstawienie się sztywnej atmosferze, ale… po co zaburzać formę pięknej wieczorowej sukni ponczo?

Odcinki pierwszy i drugi: Zielone okrycie 

Fot. materiały prasowe HBO

Wygląda na to, że Grace absolutnie uwielbia ten długi do ziemi, zielony płaszcz, ale muszę przyznać, że nie podzielam jej entuzjazmu. Wygląda, jakby był strasznie gryzący, i choć zieleń pięknie pasuje do włosów Kidman, ten odcień nie jest ekskluzywny.

Artykuł został upublikowany na Vogue.com.

Emma Specter
Proszę czekać..
Zamknij