Znaleziono 0 artykułów
08.06.2022

Kim Kardashian i Pete Davidson dopasowani kolorem włosów

08.06.2022
Kim Kardashian i Pete Davidson (Fot. Getty Images)

Pary upodabniają się do siebie nie tylko w zachowaniu. Kim Kardashian i Pete Davidson, tak jak Gwyneth Paltrow i Brad Pitt w latach 90., farbują włosy na niemal identyczny odcień.

Zakochane pary często się do siebie upodabniają. Kim Kardashian i Pete Davidson farbują włosy na ten sam kolor. W serii stories opublikowanych na profilu Kim para pokazała platynowe fryzury. Kim została blondynką na początku maja, a teraz komik poszedł w jej ślady – z prawie białym odcieniem blond, nawet jaśniejszym, niż ma jego druga połówka. Gdy para wylądowała w Londynie i odważyła się wyjść na niezobowiązującą kolację, ich pasujące odcienie włosów i całkowicie czarne zestawy przypomniały lata 90., kiedy ówczesna para, Gwyneth Paltrow i Brad Pitt, też nosiła podobne fryzury.

Gwyneth Paltrow i Brad Pitt (Fot. Getty Images)

Paltrow i Pitt byli wtedy złotą parą, Paltrow od tamtej pory żartuje na temat ich dopasowanych fryzur. Według Paltrow, której włosy zostały przycięte przez stylistę fryzur Chrisa McMillana, ona i Brad upodobnili się do siebie przypadkiem, w przeciwieństwie do Kim i Pete’a, którzy ten zabieg wykonali celowo.

Artykuł oryginalnie ukazał się na Vogue.com. 

Hannah Coates
Proszę czekać..
Zamknij