Znaleziono 0 artykułów
16.12.2020

Seriale dla fanów „Normalnych ludzi”

16.12.2020
(Fot. materiały prasowe)

Maraton „Normalnych ludzi” trwa zaledwie kilka godzin. Co oglądać po seansie jednego z najlepszych seriali roku? Gdzie znaleźć podobne emocje? Jak pozostać w miłosnym klimacie?

„Derry Girls” (2018-): Trud dorastania

 

Serial opowiada inną historię niż „Normalni ludzie”, ale też pokazuje życie dorastających Irlandczyków, tyle że w latach 90.

„Genialna przyjaciółka” (2018-): Kobieca więź

 

Serial o przyjaźni dwóch kobiet to wiwisekcja najbardziej dogłębnych relacji emocjonalnych. Produkcja HBO ma wszystko, co potrzebne, aby wciągnąć widza.

„Feel Good” (2020): Siła miłości

 

Serial Netfliksa stworzony przez stand-uperkę Mae Martin, która jest także odtwórczynią głównej roli, zagłębia się w to, co tak naprawdę oznacza troska o drugą osobę. Szczególnie gdy nie jest ona tą, o której podświadomie śniliśmy.

„Lovesick” (2014-2018): Z humorem i dystansem

 

Johnny Flynn. Czy musimy mówić więcej? Zanim brytyjski aktor wcielił się w rolę pana Knightleya w „Emmie.”, zagrał Dylana – 20-letniego faceta, który dowiaduje się, że choruje na chlamydię i… musi odnowić kontakty ze swoimi byłymi partnerkami.

„Guma do żucia” (2015-2017): Bez tabu

 

Tracey Gordon (w tej roli Michaela Coel), dziewica wychowana w bardzo religijnej rodzinie, próbuje odnaleźć się wśród rówieśników.

„Love/Hate” (2010-2014): Narkotyki, ubóstwo i przemoc

 

Jeżeli kochacie produkcje z Irlandią w tle, koniecznie musicie obejrzeć dubliński dramat kryminalny z nieskazitelną obsadą: Ruth Neggą, Ruth Bradley, Killianem Scottem i Chrisem Newmanem.

„Jeszcze nigdy…” (2020-): Opowieść o dojrzewaniu

 

Nastolatka pragnie się zakochać i przeżyć swój pierwszy raz. Dlaczego polecamy ten serial? Po wzruszającym maratonie o Marianne i Connellu będziecie potrzebowali się pośmiać.

Artykuł po raz pierwszy ukazał się na Vogue.com.

Emma Specter
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. Seriale dla fanów „Normalnych ludzi”
Proszę czekać..
Zamknij