Znaleziono 0 artykułów
15.09.2023

Sienna Miller na „Vogue World: London” w kreacji Schiaparelli

15.09.2023
Sienna Miller na czerwonym dywanie „Vogue World: London” (Fot. Mike Marsland/Getty Images)

Sienna Miller w ciąży wybiera stylizacje, które eksponują ciało. A przy tym wpisują się w obowiązujące trendy. Zobaczcie, jak wyglądała na podczas „Vogue World: London”.

Sienna Miller będzie zawsze kojarzona ze stylem boho, jednak dziś wczoraj wieczorem pokazała się jako najnowsza poster girl, promująca bardzo nowoczesne podejście do garderoby ciążowej. To znaczy: na bok odstawione zostały przez nią luźne sukienki i falujące tkaniny, a zastępują je sylwetki, podkreślające zmieniające się ciało i eksponujące brzuszek crop topy.

Ciężarna Miller – która spodziewając się córki Marlowe w 2012 roku pozostawała wierna swojej sprawdzonej garderobie, składającej się ze zwiewnych sukienek i butów do kostki – tym razem olśniewała na czerwonym dywanie „Vogue World: London” w spódnicy i krótkiej koszuli Schiaparelli, które odsłaniały jej rosnący ciążowy brzuszek.

Sienna Miller na czerwonym dywanie „Vogue World: London” (Fot. Gareth Cattermole/Getty Images)

Miller, jak zawsze, wpisuje się swoją stylizacją w obowiązujące trendy. Po tym, jak Rihanna będąc w ciąży, pojawiła się w pierwszym rzędzie na pokazie Gucci, sławne mamy nie chowają swoich brzuchów pod metrami luźnej tkaniny, ale raczej celebrują zmieniające się w ciąży ciało z ogromną pewnością siebie – to odświeżająca zmiana, którą da się również zauważyć na czerwonych dywanach.

Dyrektor kreatywny Schiaparelli Daniel Roseberry nigdy nie tracił czasu na przejmowanie się zasadami określającymi, jak kobiety powinny się ubierać. – To kolejna przestarzała „zasada”, któnależy przemyśleć, zakwestionować i, w tym przypadku, kompletnie zignorować  – powiedział w rozmowie z „Vogue”. – Jej wybór jest dla nas zaszczytem. Siennie i jej maleństwu przesyłamy naszą miłość i gratulacje.

Miller na pierwsze wyjście na czerwony dywan od czasu, gdy ujawniono, że spodziewa się drugiego dziecka, została wystylizowana przez Harryego Lamberta. – Jestem z tej stylizacji super dumny i podekscytowany – powiedział Lambert podczas wydarzenia. – Ten look zasługuje na nagłówki!

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.co.uk.

Kerry McDermott
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Sienna Miller na „Vogue World: London” w kreacji Schiaparelli
Proszę czekać..
Zamknij