Znaleziono 0 artykułów
04.01.2022

Ślub Chloe Bridges i Adama Devine’a w Meksyku

04.01.2022
Fot. Lucy Munoz

Osobiste przysięgi, sakramentalne „tak” na plaży, fajerwerki na nocnym niebie – aktorska para Chloe Bridges i Adam Devine wzięła ślub w meksykańskim Cabo San Lucas.

Gwiazdor „Pitch Perfect” i „Workaholics” Adam Devine poznał aktorkę Chloe Bridges w czasie lotu na plan filmu „Dziewczyny śmierci” w 2015 roku. Brzmi jak scenariusz komedii romantycznej? Cóż, niezupełnie. Najpierw prawie się do siebie nie odzywali – Adam przez cztery godziny grał we Fruit Ninja na swoim iPadzie. – Przestraszyłem się tego, jaka Chloe jest piękna. A ona myślała, że zgrywam wielką gwiazdę, która nie zwraca na nią uwagi. 

W końcu zostali parą i zamieszkali razem w Newport Beach w Kalifornii. 19 października 2019 roku Adam przygotowywał się do oświadczyn na motorówce w Newport Bay. Dopadł go stres, który zapamiętał z samolotu. Tego ranka spojrzał Chloe patrzy prosto w oczy. – Zachowywałem się jak kompletny świr. Zapytała: „Co robisz?”. Powtarzałem jej tylko, że to będzie najlepszy dzień w naszym życiu – wspomina Adam

Na początku para miała wziąć ślub przed 200 osobami we wrześniu 2021 roku, w Orange County’s Resort na Pelican Hill. Gdy lokal z powodu pandemii przełożył wszystkie wydarzenia, postanowili, że zorganizują mniejsze wesele w Esperanza, kurorcie w Cabo San Lucas. O pomoc poprosili Elenę Damy. Choć zmieniły się miejsce ślubu, lista gości, a nawet cała koncepcja wydarzenia, jedna rzecz pozostawała niezmienna: suknia panny młodej. Od początku Chloe wiedziała, że chciała założyć projekt Danielle Frankel. – Przymierzyłam sześć sukni Danielle – każda była na swój sposób idealna. W końcu wybrałam tę najbardziej ponadczasową. Choć kupowałam ją z myślą o bardziej oficjalnej uroczystości na Pelican Hill, nie chciałam się z nią rozstać, nawet gdy zdecydowaliśmy się na ślub na plaży. Proces planowania wesela to milion drobnych decyzji, a w tym chaosie czułam, że suknia to jedyna rzecz, której jestem absolutnie pewna – dodaje Chloe. 

8 października 90 gości – wśród nich Rebel Wilson i pracujący z Adamem na planie „Workaholics” Blake Anderson oraz Anders Holm (który był drużbą) – udało się do Los Cabos. Kilka tygodni wcześniej Adam i Chloe zachorowali na COVID-19. – Baliśmy się, że będziemy musieli wszystko odwołać – mówi Adam. Na szczęście mieli wystarczająco dużo czasu, by zakończyć kwarantannę, a reszta gości otrzymała negatywne wyniki testów przed przybyciem na powitalnego drinka. 

W sobotę na malowniczej prywatnej plaży należącej do Esperanza odbyła się ceremonia. Do sukni Danielle Frankel Chloe założyła szpilki Jimmy’ego Choo i kolczyki Jennifer Behr. Miała rozpuszczone włosy, a makijażystkę Kerrie Urban poprosiła o naturalny look. Adam postawił na granatowy garnitur Richfresh, buty Vans ozdrobione napisem „MR” oraz zegarek Rolex Submariner, który Chloe dała mu w prezencie ślubnym. Ślubu udzielił im przyjaciel Adam Ray. 

Sami napisali słowa przysięgi. Pannie młodej poszło to łatwiej niż jej przyszłemu mężowi. – Przez cały czas ryczałem. Nie spodziewałem się tego, ale wystarczyło, że zobaczyłem Chloe w sukni ślubnej – mówi Adam

Cała ceremonia trwała 20 minut. Następnie wszyscy udali się na kolację z widokiem na Pacyfik. Stoły były ozdobione białymi eustomami, jaskrami, storczykami, różami i zielenią. Goście jedli z tradycyjnych meksykańskich talerzy Talavera. Na przyjęcie Chloe przebrała się w dwuczęściowy zestaw zaprojektowany przez Olimę i jej stylistkę Mercedes Natalię, do którego dobrała satynową torebkę Room Shop Vintage. Najważniejszy detal? Para vansów z napisem „MRS”, pasujące do tych, które miał na sobie Adam. 

Eksplozja sztucznych ogni oznaczała początek szalonej imprezy tanecznej. – Nasz przyjaciel Tré Cool z zespołu Green Day dopadł do perkusji, a Adam i jego tata wskoczyli do niego na scenę – opowiada Chloe. – Tańczyliśmy do białego rana. To, jak dobrze się bawiliśmy, widać po ilości potu widocznego na zdjęciach – śmieje się Adam.

Oryginalny matriał ukazał się na stronie Vogue.com.

1/27 Zespół mariachi przygotowuje się do piątkowego przyjęcia powitalnego. Dizajn autorstwa Eleny Damy.

Fot. Lucy Munoz

2/27 Bar podczas piątkowego przyjęcia powitalnego.

Fot. Lucy Munoz

3/27 Adam i Rebel Wilson raczą się drinkami na przyjęciu powitalnym.

Fot. Lucy Munoz

Fot. Lucy Munoz

5/27 Chloe w swoim apartamencie przed ceremonią, ubrana w suknię Danielle Frankel i buty Jimmy’ego Choo, z kolczykami Jennifer Behr oraz pierścionkiem zaręczynowym XIV Karats.

Fot. Lucy Munoz

6/27 Podekscytowany Adam przed ceremonią.

Fot. Lucy Munoz

7/27 Drużbowie Adama pomagają w przygotowaniach.

Fot. Lucy Munoz

8/27 Chwila ciszy przed ceremonią w apartamencie panny młodej.

Fot. Lucy Munoz

9/27 Młoda para razem udaje się na miejsce ceremonii.

Fot. Lucy Munoz

10/27 Adam i jego drużba, Zach Leonardo, na czele pochodu.

Fot. Lucy Munoz

11/27 Easton i Dalton Horne, dziewczynka sypiąca kwiatki i chłopiec niosący obrączki, idą do ołtarza.

Fot. Lucy Munoz

12/27 Ceremonia na plaży.

Fot. Lucy Munoz

13/27 Celebrujący ceremonię Adam Ray wita gości.

Fot. Lucy Munoz

14/27 Po ceremonii!

Fot. Lucy Munoz

15/27 Nowożeńcy!

Fot. Lucy Munoz

16/27 Miejsce przyjęcia.

Fot. Lucy Munoz

17/27 Pocałunek nowożeńców.

Fot. Lucy Munoz

18/27 Panna młoda w sukni Danielle Frankel z matką, Kathy Bridges, w projekcie Giorgia Armaniego. 

Fot. Lucy Munoz

19/27 Chloe i Adam z jego rodzicami, Penny i Dennisem Devine’ami.

Fot. Lucy Munoz

20/27 Dekoracje kwiatowe na wieczór, zaprojektowane przez Elenę Damy, zostały skomponowane z eustom, jaskrów, storczyków i róż.

Fot. Lucy Munoz

21/27 Białe kwiaty, talerze Talavera i bieżniki w kolorze kości słoniowej na przygotowanych do kolacji stołach.

Fot. Lucy Munoz

22/27 Pełna energii panna młoda przed przyjęciem.

Fot. Lucy Munoz

23/27 Każdy stół miał zapierający dech w piersiach widok na ocean.

Fot. Lucy Munoz

24/27 Koktajle przy zachodzie słońca.

Fot. Lucy Munoz

25/27 Próbując tort.

Fot. Lucy Munoz

26/27 Fajerwerki na początku imprezy tanecznej.

Fot. Lucy Munoz

27/27 Ojciec Adama, Dennis, na parkiecie z Adamem i Rebel.

Fot. Lucy Munoz

Elise Taylor
Komentarze (1)

Piotr Maksa10.02.2022, 14:32
Śuper para. Bardzo fajny klimat. Pozostaje życzyć parze szczęścia ! #love
Proszę czekać..
Zamknij