Znaleziono 0 artykułów
12.04.2023

Stylistka gwiazd wzięła ślub w oryginalnej sukni Erdema

12.04.2023
Fot. Natasha Marshall + Genoveva Arteaga

Stylistka gwiazd Laura Sophie Cox poznała męża Leo Drapera, dyrektora kreatywnego agencji reklamowej Slice Collective, w Los Angeles. Jako Brytyjczycy mieszkający w Stanach natychmiast znaleźli nić porozumienia, choć ich romans nie rozkwitł od razu. – Przez kilka lat byliśmy przyjaciółmi, a potem się w sobie zakochaliśmy  mówi Cox, której klientką jest m.in. Ayo Edebiri z serialu „Misiek”.

Draper oświadczył się na Venice Beach, przed ich domem, o zachodzie słońca, w styczniu 2022 roku. – To plaża, po której codziennie spacerujemy, spędzamy tam też leniwe letnie popołudnia z naszymi najbliższymi. To nasze ulubione miejsce na świecie. Żadne inne miejsce nie byłoby tak idealne, by się oświadczyć – mówi Cox.

Draper znalazł też wymarzony pierścionek – zaprojektowany przez nowojorską jubilerkę i bliską współpracowniczkę Cox, Anę Katarinę. – Leo i Ana zaprojektowali ten pierścionek 10 miesięcy przed oświadczynami. To diament vintage otoczony 20 rubinami. Zakochałam się w nim po uszy – mówi stylistka.

Wkrótce Cox i Draper zaczęli planować swój wielki dzień. – Zawsze wiedziałam, że chciałabym wziąć ślub na naszej rodzinnej farmie w Cotswolds – mówi Cox. Stylistka wiedziała też, że suknię ma zaprojektować Erdem. – Nie chciałam tradycyjnej białej sukni ślubnej, a Erdem jest mistrzem pełnych energii, romantycznych printów i kunsztownych detali. Kilka lat wcześniej wypożyczył mi czerwoną suknię na wesele w Nowym Jorku, która dzięki swoim falbanom była bardzo romantyczna. Do projektu mojej sukni ślubnej dodaliśmy przejrzystą stójkę i tren. Spędziliśmy dużo czasu, bawiąc się bufkami na ramionach – wspomina panna młoda.

Dla Cox ważnym aspektem był też zrównoważony rozwój. By stworzyć jej suknię ślubną, Erdem wykorzystał istniejące materiały i zdobienia, dzięki czemu zmniejszył ilość odpadów (jej sukienka na przyjęcie marki Vivetta została wykonana z tkanin z upcyklingu). Obrączki ślubne pary młodej to dzieło Aether Diamonds – marki, która pozyskuje węgiel z powietrza, by produkować diamenty w laboratorium. Dziewczynki sypiące kwiaty miały na sobie z kolei sukienki vintage oraz koszule z zaokrąglonymi kołnierzykami i ogrodniczki.

Para młoda pobrała się w czasie tradycyjnej ceremonii w kościele, po czym wróciła na farmę w kamperze Volkswagena. – Grał dla nas swing band, a o zachodzie słońca wygłoszono przemówienia. Wzięliśmy ślub podczas pełni, więc księżyc świecił nad naszym weselnym namiotem do wczesnych godzin porannych. Było naprawdę pięknie – wzrusza się Cox.

Materiał oryginalnie ukazał się na Vogue.co.uk.

Przygotowania ze stylistą fryzur Oskarem Perą i makijażystką Lucy Wearing.

Chwila spokoju z moją siostrą Edwiną. Ona też miała na sobie projekt Erdem.

Ostatnie poprawki w domu, przed wyjściem do kościoła.

Moja piękna spinka do włosów i kolczyki stworzone przez jedną z moich ulubionych londyńskich projektantek, Completedworks.

Zawsze marzyłam o kolorowej sukni ślubnej. Erdem to jedyna osoba, która mogła ją dla mnie zaprojektować.

Nasza florystka By Matilda wykorzystała w bukiecie kolory mojej sukni.

Nasze dziewczynki rzucające kwiatki dostały robione na zamówienie haftowane koszyki, wykonane przez projektantkę tkanin Francescę Gentilli.

Ich stroje – białe sukienki vintage oraz koszule z zokrąglonymi kołnierzykami i ogrodniczki – znaleźliśmy na Etsy. Założyły je razem z pasującymi biało-czerwonymi butami Vans, na których znalazły się ich inicjały.

Dotarliśmy do ołtarza.

Mój piękny, robiony na zamówienie pierścionek zaręczynowy, stworzony przez nowojorską projektantkę Anę Katarinę. Zaprojektował go Leo.

Chwila w kościele uchwycona przez naszych niesamowitych fotografów.

Just married!

Wystrzał confetti.

Po mszy wróciliśmy z Leo do domu w starym kamperze, udekorowanym przez moje najlepsze przyjaciółki.

Idziemy na przyjęcie.

Zrównoważony rozwój był ważną wartością, gdy tworzyliśmy z Erdem moją suknię, która zawierała w sobie tkaniny z recyklingu. Suknia powstała na podstawie sylwetki istniejącej już w jego kolekcji, którą uwielbiałam.

Aether Diamonds zaprojektowali nasze robione na zamówienie obrączki ślubne. To pierwsza na świecie marka tworząca diamenty mające pozytywny wpływ na środowisko, do których produkcji wykorzystuje się zanieczyszczenia z powietrza.

Goście popijali szampana w ogrodzie oświetlonym popołudniowym słońcem, podczas gdy w jego narożniku grał swing band. Potem nastąpiły przemowy przy zachodzie słońca.

Na przyjęcie pojechaliśmy traktorem.

Machamy do gości w drodze na przyjęcie.

Stoły zostały udekorowane lnianymi obrusami Yolke i kwiatami w słoikach ustawionych obok świeczników w jaskrawych kolorach.

Przybywamy na kolację przy dźwiękach piosenki „Inner Smile” zespołu Texas.

Przepyszny tort, wykończony jadalnymi kwiatami.

Nasz pierwszy taniec do piosenki „Could You Be Loved” Boba Marleya. Leo miał na nogach tenisówki z ekologicznej kolekcji, którą zaprojektowałam wspólnie z LØCI.

Tańczymy całą noc z Natty Bo & The Top Cats.

Na wieczorne przyjęcie przebrałam się w szytą na zamówienie sukienkę marki Vivetta, stworzoną z wykorzystaniem tkanin z recyklingu. Była to idealna sukienka do tańca.

Nasz drogi przyjaciel Rupert Newman – artysta pracujący ze światłem i prawdziwy geniusz – przygotował niesamowity pokaz świateł. Wyglądał spektakularnie pod księżycem w pełni.

Emily Chan
  1. Styl życia
  2. Wedding
  3. Stylistka gwiazd wzięła ślub w oryginalnej sukni Erdema
Proszę czekać..
Zamknij