Znaleziono 0 artykułów
08.05.2022

Ulubione buty Rihanny, Kim Kardashian i Hailey Bieber

08.05.2022
(Fot. Getty Images)

Zastanawialiście się kiedyś, czy buty gwiazd są wygodne? Redaktorka „Vogue’a” sprawdziła, czy da się chodzić w ulubionym obuwiu Rihanny, Kim Kardashian i Hailey Bieber. 

Buty Aminy Muaddi – Jahleel

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @illjahjah

Nazwane tak na cześć stylisty Rihanny, Jahleela Weavera, buty Jahleel Aminy Muaddi są przeznaczone tylko dla odważnych. Nie odważyłam się ich nosić z mikrospódniczką jak Rihanna, bo same w sobie były wystarczająco wyraziste. 

Buty Balenciaga Knife

(Fot. Getty Images)

Dzięki Demnie Gvasalii Kim Kardashian zmieniła styl z seksownego na lekko futurystyczny. Dyrektor kreatywny Balenciagi dostarczył Kim wiele wersji swoich ostrych jak brzytwa butów Knife, które są hybrydą skarpetki i szpilek. Pod warunkiem, że unikałam kolein i miękkiej trawy, mogłam chodzić cały dzień w tych zaskakująco wygodnych szpilkach z wewnętrznym usztywnieniem. Wyrazy uznania dla Kim. 

Buty Saint Laurent Rhinestone 68

Łatwo dostrzec urok botków Saint Laurent Rhinestone 68, które Hailey Bieber pokazała wielokrotnie w mediach społecznościowych. Te kozaki wysadzane kryształkami, pokryte siatką z perełkami i setkami klejnotów, mają prawdziwą moc przyciągania. Sprawdzą się raczej na krótkie wyjścia niż na dłuższe spacery. Imprezowe kozaki Anthony’ego Vaccarello są prawie niemożliwe do założenia, nawet jeśli wkłada się je jak rajstopy, ale kiedy już otulą stopę, nadają stylizacji blasku. To model tylko dla naprawdę zaangażowanej instagramerki.

Materiał w oryginale ukazał się na Vogue.co.uk.

Alice Cary
Proszę czekać..
Zamknij