Znaleziono 0 artykułów
15.05.2023

Manikiur vanilla chrome najgorętszym trendem lata

15.05.2023
(Fot. @thehotblend)

Mieniący się w słońcu, połyskliwy, perłowy – manikiur vanilla chrome będzie hitem lata 2023 roku. To wakacyjne wydanie popularnego dotychczas glazed donut.

Błyszczące, mieniące się, metaliczne odcienie paznokci nie wychodzą z mody. Trend na glazed donut manicure, spopularyzowany przez Hailey Bieber, zainspirował kolejne odsłony zdobień. Jedna z odsłon – vanilla chrome manicure – zwraca szczególną uwagę.

Vanilla chrome manicure łączący błyszczący efekt glazed donut z perłową poświatą, oglądano na TikToku ponad 13,8 mln razy. – Ten subtelny manicure jest idealny na każdą okazję. Pod wpływem światła mieni się srebrzystym blaskiem – mówi Alexandra Teleki, znana w sieci jako The Hot Blend.

Aby stworzyć ten efekt, Teleki nakłada kremowy lakier żelowy na chromowany top coat. – Mieszam dwa chromowane odcienie – wyjaśnia. – Pierwszy ma perłowe wykończenie, a drugi jest lustrzanym chromem. Połączenie obu tworzy naprawdę niezwykły efekt, który zmienia się w zależności od oświetlenia.

Teleki twierdzi, że magia waniliowo-chromowego manikiuru, który pasuje do wszystkich odcieni skóry, polega na tym, że wygląda dobrze na każdym kształcie i długości paznokci, podobnie jak glazed donut.

Jak stworzyć ten manikiur w domu? Użyj normalnego (a nie żelowego) lakieru, np. On The Brighter Side marki Essie, który nadaje paznokciom natychmiastowy waniliowy połysk.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.co.uk.

Hannah Coates
Proszę czekać..
Zamknij