Znaleziono 0 artykułów
17.10.2021

Wielki powrót dżinsów z niskim stanem

17.10.2021
Od lewej: Missoni, Vaquera, Molly Goddard, MSGM, Blumarine wiosna-lato 2022 (Fot. Materiały prasowe)

Najnowszy dżinsowy trend, który pojawił się na wybiegach wiosną 2022 roku? Ultraniskie dżinsy o kroju baggy i oversize. Ten polaryzujący styl zyskał na popularności w ciągu ostatnich kilku sezonów, ale marki takie jak MissoniVaquera, MSGM i Molly Goddard udowodniły, że odrodzenie nisko opadających dżinsów nie jest tylko przelotem na modowym radarze.

Nie da się ukryć, że dla millenialsów zbliżający się powrót tego trendu może być stresujący. Wraz ze spodniami odsłaniającymi brzuch i innymi trendami związanymi z dbałością o ciało wczesne lata 80. były czasem, który utrwalił fobię związaną z tłuszczem i standard piękna, którym jest szczupła, młoda i biała sylwetka. Różnorodność nie była priorytetem tej epoki.

Teraz jednak dżinsy z niską talią wracają z lepszym, uwzględniającym ciało punktem widzenia. Nie są już zarezerwowane tylko dla nielicznych, a sylwetka jest teraz równie niefrasobliwa i oversize’owa, co nisko taliowana. Jak powinnaś je nosić? Zgodnie z tym, co można zobaczyć na wybiegach, do dżinsów z niskim stanem świetnie sprawdzą się wąskie dzianiny lub crop topy. Oto kilka z najlepszych par dostępnych na rynku. Kup je już teraz, aby wyprzedzić trend – nadszedł czas, aby obniżyć talię!

The Row (Fot. Materiały prasowe)
H&M (Fot. Materiały prasowe)
Khaite (Fot. Materiały prasowe)
COS (Fot. Materiały prasowe)
Maison Margiela (Fot. Materiały prasowe)
Rag&Bone (Fot. Materiały prasowe)

 

Alexander Wang (Fot. Materiały prasowe)

 

Acne Studios 2021 (Fot. Materiały prasowe)

 

The Attico (Fot. Materiały prasowe)

Materiał w oryginale został opublikowany na Vogue.com.

Rachel Besser
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Wielki powrót dżinsów z niskim stanem
Proszę czekać..
Zamknij