Znaleziono 0 artykułów
28.06.2023

Córki gwiazd, które noszą kreacje swoich sławnych mam

28.06.2023
Fot. Getty Images

Gwiazdy mają w swoich domowych archiwach tak spektakularne kreacje, że nic dziwnego, że ich córki – by wspomnieć tylko Kaię Gerber, Lilę Moss czy Apple Martin – zaglądają tam nie tylko w poszukiwaniu inspiracji, ale i by pożyczyć konkretny strój, zwłaszcza jeśli chodzi o wyjście na czerwony dywan.

Trend ten przywróciła Angelina Jolie w 2021 roku, pożyczając dzieciom ubrania ze swojej garderoby, kiedy towarzyszyły jej na spotkaniach promujących film „Eternals”. Córka Angeliny, Zahara, założyła wtedy najbardziej rozpoznawalną kreację gwiazdy: bogato zdobioną suknię Elie Saab couture, którą aktorka po raz pierwszy włożyła na galę rozdania Oscarów w 2014 roku. 

Z kolei na rozdaniu Oscarów w 2023 roku córka Salmy Hayek, Valentina, miała na sobie suknię Isaaca Mizrahi z lat 90., którą znalazła w archiwum aktorki. Również Gwyneth Paltrow ujawniła, że jej córka Apple Martin od czasu do czasu zagląda do jej szafy. Gwiazda podzieliła się zdjęciem 19-latki w prześwitującej sukience Alexandra McQueena, którą sama nosiła podczas rozdania Oscarów w 2002 roku. 

Zobaczcie, które córki gwiazd nie mogły się oprzeć kreacjom z szafy mamy. 

1/5 Courteney Cox i Coco Arquette

W 2019 roku Courteney podzieliła się zdjęciem swojej 14-letniej wówczas córki Coco w fioletowej slip dress, którą aktorka miała na premierze „Oczu węża” w 1998 roku.

2/5 Angelina Jolie i Zahara Jolie-Pitt

Na premierę „Eternals” w Los Angeles Zahara założyła olśniewającą sukienkę Eliego Saaba, którą jej mama Angelina miała na sobie na gali Oscarów w 2014 roku.

3/5 Heidi Klum i Leni Klum

Na bal licealny 18-letnia wtedy córka Heidi Klum, Leni, założyła ciemną sukienkę bez ramiączek, którą po raz pierwszy jej mama, supermodelka, miała na sobie na gali Comedy Relief w 1998 roku.

4/5 Salma Hayek i Valentina Paloma Pinault

Podczas gali rozdania Oscarów w 2023 roku Salma pożyczyła swojej 15-letniej córce Valentinie czerwoną sukienkę bez ramiączek Isaaca Mizrahiego. Aktorka założyła tę suknię pierwszy raz na bal „Fire & Ice” w 1997 roku.

5/5 Gwyneth Paltrow i Apple Martin

Zapytana, czy jej córka Apple czasami pożycza coś z jej modowego archiwum, Gwyneth podzieliła się na Instagramie zdjęciem 19-latki ubranej w przezroczystą suknię od Alexandra McQueena, którą miała na sobie na gali rozdania Oscarów w 2002 roku.

Emily Chan
Proszę czekać..
Zamknij