Znaleziono 0 artykułów
13.05.2022

Bella Hadid w spodniach odsłaniających stringi

13.05.2022
Bella Hadid (Fot. Getty Images)

Bella Hadid, znana z zamiłowania do trendów Y2K, pokazała się ostatnio w skórzanych spodniach z niskim stanem od ukraińskiej marki Bevza. Odsłoniła tym samym stringi. Czy ten detal okaże się przebojem wakacji?

Ledwo zdążyliśmy ochłonąć po Met Gali, a Bella Hadid znowu zachwyca. W miniony weekend widziano ją w jednym z najodważniejszych trendów tego sezonu, odsłoniętych stringach. Gwiazda nosiła je ponad biodrami powyżej stanu wegańskich skórzanych spodni, a sporo poniżej krótkiego topu. Modelka uzupełniła stylizację butami Miisty z kwadratowymi noskami oraz naszyjnikiem z logo Chanel.

Odważny trend polubiły także inne gwiazdy, choćby Dua Lipa. Gillian Anderson pokazała się tak na czerwonym dywanie, a Zoë Kravitz na zeszłorocznej Met Gali.

Bevza (Fot. materiały prasowe)

Look Hadid niewątpliwie przyciąga wzrok. Zarówno skórzane spodnie, jak i top Belli pochodzą od ukraińskiej projektantki Svitlany Bevzy, która niedawno zmuszona była do ucieczki przed wojną z własnego kraju. Obecnie odbudowuje biznes.

Hadid ma ogromną władzę w świecie mody, a sam fakt noszenia ukraińskiej marki może zdziałać cuda dla projektantki. To, że Hadid wygląda wyjątkowo stylowo, było tylko wisienką na torcie.

Artykuł oryginalnie ukazał się na Vogue.com.

Liana Satenstein
Proszę czekać..
Zamknij