Znaleziono 0 artykułów
18.10.2023
Artykuł partnerski

Tezenis: Dwudzieste urodziny na Ibizie

18.10.2023
(Fot. Materiały prasowe)

Muzyka, tańce, projekcje świetlne, wakacyjna atmosfera. Kto nie chciałby świętować dwudziestych urodzin na słonecznej wyspie? Marka Tezenis dwie dekady swojego istnienia celebrowała na Ibizie, w kultowym klubie Destino Patcha.

Bajeczne plaże, lazurowa woda, imprezy do białego rana, międzynarodowe towarzystwo. A do tego wakacyjna energia, która na słonecznej wyspie utrzymuje się niemal przez cały rok. Wszystko to sprawia, że Ibiza to miejsce wymarzone do celebracji ważnych okazji. Marka Tezenis z okazji swoich dwudziestych urodzin postanowiła urządzić właśnie na Ibizie prawdziwie epicką imprezę. Jej pomysłodawcą był Balich Wonder Studio – holding specjalizujący się w rozrywce i komunikacji, którego właścicielami są Marco Balich, Gianmaria Serra i Simone Merico, a kierownictwo artystyczne pełni LaTarma Entertainment. Istotą wydarzenia było celebrowanie istnienia marki, a ważną rolę pełniła muzyka. Najlepsi DJ-e sprawili, że wieczór pod hasłem „Music for the Body” był niezapomniany.

(Fot. Materiały prasowe)

Gwiazdy muzyki na urodzinach Tezenis

Goście eventu Tezenis odbywającego się pod hasłem „Oh my 20s!” już od pierwszych chwil mogli być pewni, że biorą udział w czymś wyjątkowym. O niepowtarzalną oprawę dźwiękową zadbali nagradzani DJ-e i producenci, Robin Schulz i Purple Disco Machine, zdobywcy Grammy 2023, a muzyce towarzyszyły klimatyczne światła. To wszystko sprawiło, że event Tezenis nie tylko zapisał się w imprezowej historii Ibizy, ale także wywołał emocje związane z byciem dwudziestoletnią osobą – swobodę, beztroskę i świetną zabawę przy świetnej muzyce.

(Fot. Materiały prasowe)

Świętowanie rozpoczęło się o zachodzie słońca. Dwa pierwsze występy na żywo zainicjowały dźwięki gongów. Wraz z nadejściem nocy odbył się pokaz świetlny, który ożywił główną scenę klubu. A niedługo potem emocje sięgnęły zenitu.

(Fot. Materiały prasowe)

Wyjątkowy pokaz na dwudziestolecie Tezenis

Marka Tezenis zawsze była związana z muzyką, dlatego nikogo z gości eventu nie zdziwiły pełne energii występy, które rozgrzały publiczność.

(Fot. Materiały prasowe)

A najważniejszą częścią eventu był pokaz mody. Modelki zaprezentowały wyjątkowe stroje z najnowszych kolekcji marki Tezenis. A wśród nich przeróżne stylizacje – od pierwszych kultowych modeli bielizny, poprzez muzyczne współprace, po wiralowe trendy z TikToka z ostatnich kilku lat. Zaprezentowane zostały tym samym największe hity innowacyjnej marki ceniącej świeżość pomysłów, założonej w 2003 roku, będącej częścią grupy Calzedonia. Pokaz nowych kultowych ubrań Tezenis zaprezentowany został w stylu paryskim, wśród miejskich dźwięków. Podkreślona została w ten sposób wyjątkowa zdolność włoskiej marki do zauważania trendów, a także do tworzenia kolekcji o młodym i popowym charakterze.

(Fot. Materiały prasowe)

Muzyka wpisana jest w charakter marki Tezenis

Urodzinowy event był nie tylko rocznicową celebracją. Podkreślał też, jak ogromne znaczenie dla marki Tezenis ma muzyka. W wydarzeniu na Ibizie wzięło udział wiele gwiazd, wśród nich: Roxie Węgiel, Maffashion, szwajcarska piosenkarka Naomi Lareine, Mathea, która zyskała popularność dzięki udziałowi w szóstej edycji „The Voice of Germany”, pochodząca z Czech aktorka i wokalistka Emma Smetana oraz pochodząca z Grecji piosenkarka Kianna.

(Fot. Materiały prasowe)

Podczas imprezy zaprezentowano najważniejsze dla marki wydarzenia, stała się też okazją do świętowania wraz ze wszystkimi, którzy współtworzyli historię Tezenis. Obecni byli ci, którzy pamiętają zarówno o początkach brandu, jak i o jego rozwoju. Bo właśnie dzięki ludziom pracującym przez lata nad charakterem Tezenis marka tak bardzo związana jest z muzyką. A kolejne okrągłe urodziny z pewnością będą nie mniej huczne niż dwudzieste.

Natalia Jeziorek
Proszę czekać..
Zamknij