Znaleziono 0 artykułów
22.04.2021

Premierowo na Vogue.pl: Dżinsowa kolekcja Ani Kuczyńskiej

22.04.2021
(Fot. Materiały prasowe)

Nowa kapsuła Ani Kuczyńskiej nawiązuje do stylu Isabelli Rossellini. – To denim dla współczesnych zdobywczyń świata – mówi projektantka. 

Tworząc najnowszą kapsułę z denimu, złożoną z dwóch modeli klasycznych spodni z podwyższonym stanem, krótkich kurtek i szortów, Ania Kuczyńska inspirowała się elegancją Isabelli Rossellini. To właśnie ona została muzą nowej kolekcji, jak zawsze oszczędnej i minimalistycznej, odzwierciedlającej to, co projektantka kocha najbardziej. – Brutalistyczny charakter kapsuły idealnie oddaje DNA mojej marki i wartości, które są dla mnie ważne – mniej naprawdę znaczy więcej – tłumaczy Kuczyńska. 

Elementy, które określiła mianem „ponadczasowych klasyków”, zaprojektowała tak, by wielbicielki marki mogły zestawiać je z kolekcjami Stella i Luna, łączącymi sukienki z hiszpańskiej koronki, koszule z jedwabiu, koszulki z bawełny czy monochromatyczne sylwetki. 

Nowości uszyte zostały ze 100 proc., lekko sztywnego, naturalnego dżinsu, produkowanego w Brazylii. – To denim dla współczesnych zdobywczyń świata. Denim, za którym tęskniłaś – mówi Kuczyńska. 

Aleksandra Lewandowska
Proszę czekać..
Zamknij