Znaleziono 0 artykułów
09.02.2023

Emily Ratajkowski w błyszczącej naked dress

09.02.2023
Emili Ratajkowski (Fot. Getty Images)

Inauguracji tygodnia mody w Nowym Jorku na jesień-zimę 2023 jak co sezon towarzyszy szereg wydarzeń towarzyszących – premier pop-upów, kameralnych imprez i otwarć butików. Własne spotkanie zorganizowała też popularna marka Cult Gaia. Wśród gości wypatrzeć można było Emily Ratajkowski, która postawiła na jedną ze swoich ulubionych stylizacji – przylegającą do ciała, prześwitującą naked dress.

Emily Ratajkowski należy do grona fanek założonej w 2012 r. marki Cult Gaia, nie mogło jej więc zabraknąć na otwarciu pierwszego flagowego butiku w Nowym Jorku. Kameralny koktajl był jednym z wydarzeń inaugurujących tydzień mody na jesień-zimę 2023, który oficjalnie startuje 9 lutego.

Na tę okazję modelka, autorka książki i podcastu wybrała jedną ze swoich ulubionych stylizacji – prześwitującą naked dress o przylegającym do ciała fasonie, wysadzaną drobnymi koralikami. Pod odsłaniającą skórę siateczkę założyła komplet basikowej czarnej bielizny, a look uzupełniła miękką torebką i minimalistycznymi sandałkami na szpilce.

Emili Ratajkowski (Fot. Backgrid/East News)

Istotnym elementem tej stylizacji były także makijaż i fryzura – delikatny makeup w odcieniach nude i brązu, a także wysoko upięty kok z wypuszczonymi kosmykami przywoływały na myśl romantyczny klimat retro.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij