Znaleziono 0 artykułów
23.09.2022

Emily Ratajkowski w spodniach eksponujących stringi w stylu Y2K

23.09.2022
Emily Ratajkowski w spodniach eksponujących stringi w stylu Y2K na tygodniu mody w Mediolanie (Fot. Getty Images)

Emily Ratajkowski zawsze jest na czasie, nie unikając przy tym odważnych stylizacji czy kontrowersyjnych trendów. Podczas tygodnia mody w Mediolanie na wiosnę-lato 2023 modelka założyła spodnie z niskim stanem Michaela Korsa dla Celine, spod których widoczne były stringi, w duchu Y2K.

Emily Ratajkowski zwykle jako jedna z pierwszych gwiazd wychwytuje i interpretuje trendy. Latem 2022 roku nieraz pokazywała, jak stylizować hit sezonu, kowbojki, widzieliśmy ją już także w sukience w stylu gothcore. Modelka znana jest także z uwielbienia dla trendów z przełomu mileniów, czego wyraz dała 21 września podczas tygodnia mody w Mediolanie.

Emily Ratajkowski w spodniach eksponujących stringi w stylu Y2K na tygodniu mody w Mediolanie (Fot. Getty Images)

Fashion week w Mediolanie to jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie mody, więc nie mogło na nim zabraknąć Ratajkowski. Modelka z tej okazji postanowiła przypomnieć jeden z największych trendów Y2K. Emily miała na sobie białe spodnie z nadrukiem złotych łańcuchów z kolekcji Michaela Korsa dla Celine. Nisko zawieszone na biodrach, eksponowały troczki stringów. Resztę stylizacji Ratajkowski wybrała w czerni: założyła prosty golf z długim rękawem, sandały i okulary przeciwsłoneczne, do których dobrała saddle bag Diora. 

Ida Małkiewicz
Proszę czekać..
Zamknij