Znaleziono 0 artykułów
05.07.2022

Emma Watson i Hunter Schafer na pokazie Schiaparelli

05.07.2022
Fot. Acielle/Style Du Monde / @syledumonde

Aktorki Emma Watson i Hunter Schafer, sfotografowane w pierwszym rzędzie na pokazie Schiaparelli, swoimi stylizacjami udowodniły, że fantazja i klasyka to duet idealny. Emma do przeskalowanej marynarki założyła dżinsowe rurki, Hunter wybrała małą czarną z oryginalnymi detalami.

Tydzień mody haute couture, który rozpoczął się w niedzielę w Paryżu, inspiruje nie tylko kolekcjami pokazywanymi na wybiegach, ale także stylem gwiazd zasiadających w pierwszych rzęsach. Świat mody zachwyciły pasujące do siebie looki nieoczekiwanego duetu – Emmy Watson i Hunter Schafer, które sfotografowano na pokazie Schiaparelli.

Emma Watson udowodniła, że couture nie musi być zarezerwowane na wielkie gale. Gwiazda „Harry’ego Pottera” przechadzała się ulicami francuskiej stolicy, a później oglądała pokaz Schiaparelli w szarych rurkach z przetarciami i czarnej marynarce z ogromnymi klapami i ramionami. To nieprzypadkowy wybór – żakiet pochodzi z kolekcji Daniela Roseberry’ego dla Schiaparelli na sezon wiosna-lato 2022. Stylizacja Watson rezonuje z surrealistycznymi początkami domu mody – oryginalne połączenie przeskalowanej marynarki ze zwyczajnymi dżinsami dodało lookowi aktorki charakteru.

Fot. Getty Images

Watson nie była jedyną gwiazdą wydarzenia. Siedząca obok niej Hunter Schafer po raz kolejny udowodniła, że ma oko do efektownych stylizacji. Wcześniej gwiazdę „Euforii” mogliśmy oglądać w ekscentrycznych kreacjach Ricka Owensa, czy Miu Miu, a teraz zdecydowała się na małą czarną projektu Daniela Roseberry’ego, złote dodatki i klasyczny model torebki Prady. Sukienka, na pierwszy rzut oka klasyczna, miała oryginalny, gorsetowy dekolt.

Kolejna gwiazda pierwszego rzędu – japońska piosenkarka Rina Sawayama – także zdecydowała się na czarną sukienkę z najmodniejszym detalem sezonu, wycięciami, oraz srebrny makijaż. Zasada głosząca, że nigdy za dużo eleganckiej czerni, znalazła odzwierciedlenie także na wybiegu.

Iga Trydulska
Proszę czekać..
Zamknij