Znaleziono 0 artykułów
15.02.2024

Florence Pugh w transparentnym topie pozostaje w swojej „naked era”

15.02.2024
Fot. Getty Images

Florence Pugh zachwyca kolejnymi kreacjami na trasie promocyjnej „Diuny: Części drugiej”. Fanki i fani porównują ją do bogini. Jak na boginię przystało, aktorka wybiera odważne kreacje takie, jak transparentny top odsłaniający piersi.

Od czasu tiulowej sukni Valentino, w której Florence Pugh pojawiła się na pokazie haute couture tego domu mody w 2022 roku, aktorka pozostaje w swojej naked era, afirmując ciało i udowadniając, że w kobiecych piersiach nie ma nic obrazoburczego.

Florence Pugh chętnie odsłania ciało w odważnych stylizacjach

Różowa kreacja, którą zaprojektował Pierpaolo Piccioli, wywołała kontrowersje, bo przezroczysty materiał odsłaniał biust aktorki. Florence Pugh miała za nic opinie krytyków. Z niedowierzaniem pytała, co jest takiego strasznego w kobiecych piersiach. W kolejnych miesiącach konsekwentnie wybierała „nagie” kreacje. Latem 2023 roku można ją było zobaczyć w lawendowej naked dress i różowych, krótko ściętych włosach na kolejnym pokazie haute couture Valentino. Podczas trasy promocyjnej „Diuny: Części drugiej” aktorka decyduje się na stroje, które podkreślają kształty, pod spód nie zakłada stanika i chętnie odsłania ciało. Stylistka gwiazdy ze swoją stylistką Rebeccą Corbin-Murray opublikowała zdjęcie Florence z Brazylii w looku Philosophy di Lorenzo Serafini z kolekcji wiosna-lato 2024.

Florence Pugh zachwyca w naked top i spodniach z bardzo wysokim stanem

Florence Pugh miała na sobie niezwykle zmysłowy top z dekoltem halter. Wykonany został z delikatnego materiału, pod którym widoczne są piersi gwiazdy. Czyli tak jak Florence lubi najbardziej, grając na nosie wszystkim krytykom, którzy chcieliby dyktować nam, jak mamy zasłaniać czy odsłaniać nasze ciała. Poza tym naked top to jeden z najgorętszych elementów sezonu, który zdetronizuje naked dress.

Do transparentnego topu Florence Pugh i jej stylistka dobrały eleganckie szerokie spodnie w kant w złamanej bieli z bardzo wysokim stanem, czyli kolejny mocny trend na sezon wiosna-lato 2024. Look aktorki uzupełniały srebrne szpilki z ostrymi noskami, duże kolczyki koła i bransoletki. Do tego mocniej podkreślone oczy i zadziorny mullet. Florence wyglądała niczym niepokorna gwiazda rocka. Choć najlepiej Florence w jej naked era określa słowo „bogini”.

Paulina Klepacz
Proszę czekać..
Zamknij