Znaleziono 0 artykułów
14.06.2022

Found Family: Tęczowa kolekcja Converse

14.06.2022
(Fot. materiały prasowe)

Z okazji Miesiąca Dumy marka przygotowała specjalną kampanię, której hasło brzmi „Found Family”. Jej bohaterami są osoby LGBT+, w tym polski artysta – Bartosz bartecky Kolczykiewicz.

Converse od lat wspiera społeczność LGBT+. W tym roku już po raz siódmy marka zaprezentowała kolekcję Pride, której towarzyszy kampania „Found Family”. Jej bohaterami zostały osoby LGBT+, a także członkowie społeczności All Star. Ponad 50 twórców z całego świata – od Detroit, przez Warszawę po Seul – podzieliło się z marką swoją historią. Artyści i artystki opowiedzieli ją za pomocą zdjęć, listów i innych dzieł sztuki, które można oglądać w cyfrowej galerii, dostępnej na stronie Converse.Gallery/found-family. Wśród zaangażowanych w projekt artystów znalazł się polski grafik, Bartosz bartecky Kolczykiewicz.

(Fot. materiały prasowe)

Motywem przewodnim tegorocznej kolekcji Converse Pride jest graficzny patchwork reprezentujący różnorodność społeczności LGBT+ oraz mantra ,,Rodzina, Jedność", która przypomina o tym, że każdy ma prawo do miłości, bliskości i rodziny, również tej z wyboru. W kolekcji znalazły się kultowe modele Chuck 70, Chuck Taylor All Star i Run Star Motion, a także Chuck Taylor All Star Lift Ox, All Star Slide oraz po raz pierwszy One Star.

Kolekcja Converse Pride jest dostępna na stronie www.converse.pl oraz w sklepach stacjonarnych marki Converse i partnerów

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij