Znaleziono 0 artykułów
04.03.2024

Od terapii światłem LED po elektrostymulację. Co potrafią domowe urządzenia high-tech?

04.03.2024
Marka FAQ™ Swiss wykorzystuje moc technologii, dzięki czemu we własnym domu możemy uzyskać podobny efekt, jak podczas wizyty w profesjonalnym gabinecie. (Fot. Materiały prasowe)

Marka FAQ™ Swiss rewolucjonizuje rynek beauty, udowadniając, że najnowsze technologie są na wyciągnięcie ręki, a wizyta w gabinecie medycyny estetycznej przestaje być niezbędna. Dzięki eleganckim urządzeniom do domowego użytku możemy efektywnie zadbać o skórę i spowolnić proces starzenia w ramach codziennych rytuałów we własnej łazience.

Seria FAQ™ 100 oraz FAQ™ 200, zaprojektowana przez twórców FOREO Sweden, słynących z kultowej szczoteczki sonicznej LUNA™, to elegancki zestaw urządzeń do użytku domowego. Urządzenie FAQ™ 102 jest jak magiczna różdżka, która nagrzewa głębokie warstwy skóry, dzięki czemu przyspiesza produkcję kolagenu. Dzięki dodatkowemu wykorzystaniu elektrostymulacji mięśni (EMS), radiofrekwencji (RF) oraz terapii światłem LED skóra staje się jędrniejsza, a zmarszczki mniej widoczne.

Gabinetowa pielęgnacja w domu z FAQ™ Swiss (Fot. Materiały prasowe)

Lecznicze światło w ośmiu kolorach, w tym czerwonym LED i bliskim podczerwieni NIR, emituje również dopasowująca się do twarzy maska FAQ™ 202. Urządzenie zagęszcza skórę, zapewniając efekt anti-aging, a do tego redukuje przebarwienia spowodowane słońcem. Odświeżenie cery widoczne jest już po dwóch tygodniach regularnego stosowania.

Obok urządzeń z dziedziny beauty high-tech, w ofercie marki znajdują się również rewolucyjne Płatki do mikronakłuwania pod oczy FAQ™ wyposażone w 2270 rozpuszczalnych mikroigiełek, które pomagają ujędrnić, wypełnić i wygładzić skórę pod oczami. Intrygująca alternatywa dla hydrożelowych płatków, wyposażona w transdermalny system dostarczania (TDS), pozwala składnikom aktywnym przeniknąć w głębokie warstwy skóry. Plastry, stosowane na oczyszczoną skórę przed snem lub przed zabiegiem maską LED, będą doskonałym uzupełnieniem wieczornych rytuałów pielęgnacyjnych.

Karolina Jaźwińska
  1. Uroda
  2. Premiery urodowe
  3. Od terapii światłem LED po elektrostymulację. Co potrafią domowe urządzenia high-tech?
Proszę czekać..
Zamknij