Znaleziono 0 artykułów
27.09.2022

Gillian Anderson: Superbohaterka na pokazie Burberry

27.09.2022
Gillian Anderson na pokazie Burberry w Londynie (Fot. Getty Images)

26 września odbył się pokaz kolekcji Burberry w Londynie. W wydarzeniu wzięli udział Ye, Griff, Labrinth, Edward Enninful, Anna Wintour i Gillian Anderson, która miała na sobie sukienkę, ozdobioną printem jak z komiksu.

Pokaz kolekcji Burberry na sezon wiosna-lato 2023 zaplanowany był na 19 września. Z powodu pogrzebu królowej Elżbiety II dom mody przesunął wydarzenie o siedem dni. London Contemporary Orchestra, której członkowie mieli na sobie czarne garnitury i czapki z daszkiem, wykonała zamówiony specjalnie na tę okazję utwór Paula Mealora. Zabrzmiał, gdy goście wkraczali do magazynu w Bermondsey. W industrialnej przestrzeni modelki maszerowały w rytm śpiewu sopranistki operowej Nadine Sierry. Kolory ziemi przeplatały się z ponadczasowym dżinsem, odcieniami bieli i błękitu.

Gillian Anderson i Anna Wintour na pokazie Burberry w Londynie (Fot. Getty Images)

Pokaz obserwowali Ye, Griff, Labrinth, Edward Enninful, Anna Wintour oraz Gillian Anderson. Ye szokował kontrowersyjnym połączeniem japonek z grubymi skarpetami, Anderson wybrała opinającą sukienkę z golfem i plisowaną spódnicą, którą zdobił kreskówkowy print, przedstawiający rycerza na koniu. Gwiazda „The Crown” uzupełniła stylizację zamszowymi szpilkami, a urodę podkreśliła delikatnym makijażem w brzoskwiniowej tonacji. Tuż obok aktorki siedziała redaktorka naczelna amerykańskiego „Voguea”. Anna Wintour postawiła na cętki – niebieską sukienkę połączyła z brązowym trenczem, a spojrzenie, jak zazwyczaj, ukryła za okularami przeciwsłonecznymi.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Gillian Anderson: Superbohaterka na pokazie Burberry
Proszę czekać..
Zamknij