Znaleziono 0 artykułów
04.11.2021

Gillian Anderson olśniewa w karmelowej sukni od Valentino

04.11.2021
(Fot. Getty Images)

Gillian Anderson znów olśniewa. Słynąca z wyrafinowanego stylu aktorka wybrała tym razem suknię od Valentino. W cekinowej kreacji pojawiła się na rozdaniu nagród Fashion Trust Arabia 2021.

Sięgającą do ziemi kreację z cekinami o lekko rozkloszowanym dole pokrywają malinowo-czerwone kwiaty. Do sukni Gillian Anderson dodała geometryczny pierścionek i złote kolczyki z perełkami. Kreacja to projekt dyrektora kreatywnego Valentino Pierpaolo Piccioliego. On wystąpił natomiast w białej koszulowej sukni, do której dodał czarną marynarkę.

Aktorkę ostatnio mogliśmy oglądać w serialach „Sex Education” i „The Crown”, ale popularność i uznanie przyniosła jej rola w „Z Archiwum X”.

Pierpaolo Piccioli i Gillian Anderson (Fot. Getty Images)

Pod koniec września Anderson pojawiła się w kreacji Chloé na tygodniu mody w Paryżu. Niedawno wystąpiła też w kampanii Loewe.

W rozdaniu nagród Fashion Trust Arabia w Ad-Dausze wzięły również udział Naomi Campbell – w kreacji marki Rami Al Ali, Natalia Vodianova – w stylizacji od Louisa Vuittona, Irina Shayk – w projekcie Burberry.

Nagrody Fashion Trust Arabia przyznawane są od 2018 roku. Organizacja działa na zasadzie non-profit, a powstała, aby promować i wspierać finansowo zaczynających swoje kariery projektantów z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Każdy z pięciu laureatów otrzymuje czek do 200 tysięcy dolarów.

Gośćmi wydarzeń organizowanych przez Fashion Trust Arabia – trwających od 2 do 5 listopada – są, oprócz Valentino, między innymi Elie Saab, Balmain, Jimmy Choo.

Hanna Łopuszyńska
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Gillian Anderson olśniewa w karmelowej sukni od Valentino
Proszę czekać..
Zamknij