Znaleziono 0 artykułów
04.10.2023

Nowy bob Helen Mirren to fryzura dla kobiet w każdym wieku

04.10.2023
Brytyjska aktorka Helen Mirren stała się ikoną dojrzałych kobiet. Wszystko za sprawą jej pozytywnego podejścia do starzenia się. (Fot. Getty Images).

Siwe włosy Helen Mirren to znak rozpoznawczy aktorki. Tej jesieni jednak gwiazda zdecydowała się na odważną metamorfozę. Jej długie fale zastąpił gładki bob, który już okrzyknięto najmodniejszą fryzurą jesieni dla dojrzałych kobiet.

Helen Mirren świętowała w tym roku 78. urodziny. – Każdy rozdział naszego życia ma swoje wady i zalety. Kluczem do szczęścia jest bycie w zgodzie ze sobą i czerpanie z życia garściami w każdym wieku – mówi aktorka, która wydaje się żyć w zgodzie ze swoją maksymą. Gwiazda wciąż regularnie pojawia się na małym i wielkim ekranie. Tylko w tym roku mogliśmy ją oglądać w serialu „1923” czy filmie „Golda”, za który najpewniej otrzyma kolejną nominację do Oscara.

W maju Helen Mirren zaskoczyła w Cannes niezwykłą metamorfozą. Brytyjska aktorka zmieniła srebrzyste włosy na niebieskie loki upięte w nonszalanckiego koka. W niebieskich włosach Helen Mirren wyglądała jak superbohaterka. (Fot. Getty Images)

Oprócz pracy na planie, Mirren jest również stałą bywalczynią tygodni mody. W Paryżu pojawiła się nawet na wybiegu L'Oréal Défilié u boku Elle Fanning. Gwiazda zachwyciła publiczność w połyskującej kreacji i burzy siwych włosów. Długie, srebrne pasma są znakiem rozpoznawczym aktorki, która od lat nosi je z dumą: – Uwielbiam moje siwe włosy. Co nie znaczy, że nie lubię z nimi poeksperymentować – śmiała się w rozmowie z „Vogue'iem” po tym, jak przefarbowała włosy na niebiesko.

Tej jesieni aktorka zdecydowała się na kolejną metamorfozę.

Prosta fryzura Helen Mirren będzie hitem tej jesieni

Helen Mirren zachwyca w nowej fryzurze. Jej nowy bob zastąpił uwielbiany przez aktorkę gładki koczek. (Fot. Getty Images)

Aktorka zadebiutowała w nowej fryzurze na londyńskiej premierze filmu „Golda”. Miejsce długich włosów Helen Mirren zajął gładki bob do ramion, który ma szasnę stać się najpopularniejszą fryzurą tej jesieni. Po części dlatego, że to jedno z najbardziej uniwersalnych cięć, w których każdy może wyglądać dobrze, bez względu na wiek. Elegancki look aktorki dopełnił czarny, welurowy garnitur, biała koszula z wysokim kołnierzem i złota biżuteria.

Inne stylowe fryzury dla dojrzałych kobiet według Helen Mirren

Jak przekonuje aktorka każda kobieta, bez względu na wiek, może eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Mirren chętnie korzysta ze swojego prawa. Tylko w tym roku gwiazda kilkukrotnie zmieniała swój look. Na festiwalu w Berlinie aktorka pojawiła się w długich, srebrnych falach opadających na ramiona. W Cannes zaskoczyła wszystkich farbując włosy na niebiesko. Z kolei latem gwiazda powróciła do ukochanego jasnego koka, którego nosiła na przemian z niskim kucykiem.

Nową fryzurę Helen Mirren pokochają kobiety w każdym wieku. Aktorka ścięła naturalne pasma na wysokości ramion. Jej gładki bob będzie hitem tej jesieni. (Fot. Getty Images)

Czym aktorka zaskoczy nas następnym razem? Nie możemy się już doczekać.

Zobacz także:

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij