Znaleziono 0 artykułów
21.10.2022

Górska kolekcja Ortles marki Salewa

21.10.2022
Fot. Materiały prasowe

Niezawodne ubrania i sprzęt to jeden z najważniejszych elementów górskich wypraw. Marka Salewa w kolekcji Ortles wyszła naprzeciw oczekiwaniom miłośników wspinaczki.

W sklepie Salewa w Warszawie odbyła się prezentacja nowej kolekcji marki na jesień-zimę 2022-2023. Pojawili się na niej przedstawiciele marki, górscy ratownicy medyczni oraz himalaistka Kinga Baranowska, która od lat używa sprzętu od Salewy.

Bohaterem kampanii jest południowotyrolski wspinacz Gabriel Tschurtschenthaler, który wraz z przyjaciółmi, Vittorio i Matthiasem, uczestniczy w zdobywaniu najwyższych szczytów. W grudniu zeszłego roku wspięli się na Cerro Torre, jeden z najważniejszych szczytów Patagonii. Dla przyjaciół niezwykle ważne jest, aby ich ubrania oraz sprzęt były jak najlepszej jakości. Marka Salewa biorąc pod uwagę oczekiwania klientów, podczas tworzenia projektów dostępnych w najnowszej kolekcji Ortles, skupiła się przede wszystkim na funkcjonalności, jakości i niezawodności produktów.

Kinga Baranowska (Fot. Materiały prasowe)

Współpracuję z Salewą od 10 lat, lubię te rzeczy, bo są funkcjonalne i ładne. Sprawdzają się na moich wyprawach – mówi himalaistka Kinga Baranowska. A zastępca naczelnika TOPR-u Mieczysław Ziach dodaje, że marka Salewa w trosce o bezpieczeństwo klientów zawsze prosi o ich uwagi odnośnie nowych produktów. Dba też, aby projekty były utrzymane w kolorach (czerwień, pomarańczowy i żółty), które zapewniają alpinistom widoczność.

W najnowszej kolekcji znalazły się wytrzymała kurtka Ortles 3L GTX, która zapewnia swobodę ruchu, ulepszone spodnie Ortles 3L GTX Pro Stretch, komfortowe buty Ortles Ascent Mid GTX o doskonałej przyczepności z urzeźbionym bieżnikiem i oddychającą warstwą izolacyjną oraz plecak Ortles Guide 35L, który oprócz tego, że wyposażony w szereg praktycznych rozwiązań, posiada dodatkowo sprytny system mocowania nart.

Agnieszka Brzostowska
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Górska kolekcja Ortles marki Salewa
Proszę czekać..
Zamknij