Znaleziono 0 artykułów
21.05.2021

Gwiazdorska obsada „Na noże 2”

21.05.2021
Kate Hudson, Edward Norton, Janelle Monae /(Fot. Getty Images)

Twórcy hollywoodzkiego hitu z Danielem Craigiem w roli głównej w drugiej części obsadzili pierwszoligowe gwiazdy. W siecie pojawiły się pierwsze zdjęcia i zwiastun produkcji, która trafi na Netfliksa 23 grudnia 2022 roku.

Film „Na noże” Riana Johnsona z 2019 roku zdobył uznanie widzów na całym świecie. Gromadząc gwiazdorską obsadę, tchnął nowe życie w klasyczny kryminał w duchu Agathy Christie i zapewnił fanom jedną z najciekawszych zagadek w ostatniej dekadzie kina. Informacja o sequelach wzbudziła tyle emocji, że fani zaczęli zastanawiać się nad tym, kto tym razem zagra u boku Daniela Craiga, filmowego detektywa Benoita Blanca, który w drugiej i trzeciej części zmierzy się z kolejnymi trudnościami. 

Fot. Materiały prasowe Netflix
Fot. Materiały prasowe Netflix

W drugiej odsłonie „Na noże” zobaczymy, m.in. Kate Hudson („Jak stracić chłopaka w 10 dni”), Edwarda Nortona („Podziemny krąg”), Kathryn Hahn („Złe mamuśki”), Dave’a Bautistę („Strażnicy Galaktyki”), Janelle Monáe („Moonlight”) i Leslie Odoma Jr. („Harriet”), których postaci, jak na razie, pozostają tajemnicą. Reżyserią zajmie się ponownie Rian Johnson, a obie części trafią na platformę Netflix.

Premierę filmu zaplanowano na 23 grudnia 2022 roku.

 

Aleksandra Lewandowska
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. Gwiazdorska obsada „Na noże 2”
Proszę czekać..
Zamknij