Znaleziono 0 artykułów
19.04.2020

Najzabawniejsze komedie romantyczne z Kate Hudson

19.04.2020
„Jak stracić chłopaka w 10 dni” (Fot. East News)

Wychowywana przez mamę, Goldie Hawn, i jej wieloletniego partnera, aktora Kurta Russella, dorastała na planach filmowych. Na dużym ekranie zadebiutowała w 1998 r. w filmie „Desert Blue”, a dwa lata później miała już na koncie Złoty Glob za „U progu sławy”. Jest stworzona do ról pięknych, przebojowych i pewnych siebie dziewczyn z komedii romantycznych

„Jak stracić chłopaka w 10 dni” (2003)

 

Andie Anderson (Kate Hudson) pracuje w jednym z najpopularniejszych magazynów dla kobiet w Ameryce. Pewnego dnia otrzymuje od szefowej nowe zlecenie. Ma napisać artykuł o tym, jak typowe, kobiece zachowania mogą odstraszyć mężczyzn. Ma na to tylko 10 dni. Pech sprawia, że wybiera atrakcyjnego pracownika agencji reklamowej, Benjamina Barry'ego (Matthew McConaughey), który akurat założył się z szefem, że w ciągu 10 dni jest w stanie rozkochać w sobie każdą kobietę. Jeśli mu się uda, przejmie lukratywny kontrakt reklamowy, a ona dowiedzie swego – wreszcie będzie mogła pisać o polityce. „Jak stracić chłopaka w 10 dni” to jedna z najpopularniejszych komedii romantycznych początku milenium.

„Ślubne wojny” (2009)

 

Historia dwóch przyjaciółek, Liv (Kate Hudson) nieustępliwej prawniczki, i Emmy (Anne Hathaway), ciepłej nauczycielki. Obie od dziecka snuły marzenia o weselu w nowojorskim hotelu Plaza. Kiedy obie mają już na palcu pierścionki zaręczynowe, udają się do najlepszej konsultantki weselnej w mieście. Pech chce, że daty ślubów Liv i Emmy wyznaczono na ten sam dzień. Żadna z przyjaciółek nie zamierza rezygnować ze swoich planów, rozpoczyna się więc walka, w której wszystkie chwyty są dozwolone, a stawką jest ślub marzeń.

„Odrobina nieba” (2011)

 

Przebojowa Marley Corbett (Kate Hudson) ma wszystko: wymarzoną pracę i prawdziwych przyjaciół, ale boi się miłości. Kiedy dla agencji reklamowej, w której pracuje, wygrywa lukratywny kontrakt, dowiaduje się także, że ma raka jelita. Nieuleczalna choroba sprawia, że Marley postanawia naprawić relacje ze swoją wścibską matką (w tej roli świetna Kathy Bates), a także po raz pierwszy naprawdę się zakochać. Wybór pada na jej lekarza, Juliana Goldsteina (Gael Garcia Bernal).

„Pożyczony narzeczony” (2011)

\Tym razem amerykańska aktorka wciela się w postać pewnej siebie, spontanicznej Darcy, która zawsze dostaje to, co chce. Jej najlepsza przyjaciółka, Rachel (Ginnifer Goodwin) jest jej zupełnym przeciwieństwem. Rachel jest jednak w stanie wybaczyć Darcy wszystko, nawet to, że zamierza poślubić mężczyznę, w którym sama kocha się w sekrecie od czasu studiów. Sprawy niestety przybierają skomplikowany obrót, kiedy po imprezie z okazji swoich 30. urodzin Rachel budzi się w łóżku z narzeczonym swojej najlepszej przyjaciółki…

„Dziewczyna mojego kumpla” (2008)

 

Jak zmusić swoją byłą dziewczynę, żeby do ciebie wróciła? Wystarczy umówić ją z Tankiem (Dane Cook), który pokaże jej, jak wygląda prawdziwe piekło. Tak przynajmniej sądzi Dustin (Jason Biggs), którego rzuciła właśnie Alexis (Kate Hudson), kobieta jego marzeń. Jak przystało na prawdziwą komedię romantyczną, Tank początkowo chce pomóc przyjacielowi. Okazuje się jednak, że Alexis to największe wyzwanie w jego dotychczasowej karierze łamacza serc. Szybko sam ulega urokowi atrakcyjnej blondynki.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij