
Disney udostępnił zdjęcia promocyjne z Beyoncé, Donaldem Gloverem, Sethem Rogenem i resztą obsady w towarzystwie bohaterów „Króla Lwa”, który trafi do kin już 19 lipca.
Po sukcesie filmowej wersji „Aladyna” przyszedł czas na nową odsłonę „Króla Lwa”. Kultowa animacja z 1994 roku doczekała się długo zapowiadanego remake’u. Reżyserii podjął się Jon Favreau, znany z takich produkcji jak „Wilk z Wall Street” i „Spiderman: Daleko od domu”. Wczoraj do sieci trafiły zdjęcia promujące disneyowską produkcję. Gwiazdy stanęły naprzeciw swoich animowanych bohaterów. Ciemne tło kontrastuje z dumnymi postawami aktorów i aktorek.
W obsadzie nowego „Króla Lwa” znalazła się plejada gwiazd. Simbie głosu użyczył raper, piosenkarz i aktor Donald Glover, który ma na swoim koncie statuetkę Emmy i Złoty Glob za autorski serial „Atlanta”. W rolę Nali wcieliła się sama Beyoncé. Piosenkarka udostępniła na swoim profilu zdjęcie, które polubiono już ponad pięć milionów razy. W animacji usłyszymy również Chiwetela Ejiofora jako Skazę, Setha Rogena jako Pumbę, Billy’ego Eichnera jako Timona i Johna Olivera jako Zazu.
Niedawno w sieci pojawiła się również zapowiedź piosenki Eltona Johna „Can You Feel the Love Tonight” („Miłość rośnie wokół nas”) w wykonaniu Beyoncé i Glovera. Muzykę do animacji przygotował Hans Zimmer z pomocą producenta i piosenkarza Pharrella Williamsa.
Zaloguj się, aby zostawić komentarz.