Znaleziono 0 artykułów
02.07.2023

Gwiazdy, które założyły swoje suknie ślubne nie tylko na wesele

02.07.2023
Fot. Getty Images

Od Keiry Knightley po Emmę Stone – wybraliśmy pięć gwiazd, które założyły swoje suknie ślubne więcej niż raz. Warto wziąć z nich przykład i dać drugie życie własnym weselnym kreacjom.

Suknię ślubną zazwyczaj zakłada się tylko raz. Na szczęście zaczyna się to zmieniać. Coraz więcej panien młodych daje kreacji drugie życie, nosząc ją ponownie albo odsprzedając innym. Nawet Carrie Bradshaw w nowym sezonie „I tak po prostu…” wyciągnęła z szafy słynną suknię ślubną od Vivienne Westwood, gdy w ostatniej chwili zabrakło jej stylizacji na MET Galę.

Wiele gwiazd podąża tym tropem. Keira Knightley założyła tiulową suknię Chanel więcej niż raz, a Emma Stone, tak jak Carrie, w sukience z piórami Louis Vuitton pokazała się na MET Gali w 2022 roku.

Nie każda z nas pojawi się kiedykolwiek na czerwonym dywanie, ale suknia ślubna może posłużyć nam więcej niż jeden raz, chociażby na przyjęciu u przyjaciół.

Oto wszystkie gwiazdy, które założyły swoje suknie ślubne więcej niż raz.

Artykuł ukazał się oryginalnie na vogue.co.uk

1/5 Keira Knightley

Keira Knightley wyszła za mąż za muzyka Jamesa Rightona w 2013 roku w jasnoróżowej sukience z tiulu z kolekcji haute couture Chanel na sezon wiosna–lato 2006. Założyła ją ponownie na imprezę poprzedzającą rozdanie nagród BAFTA w 2008 roku i na Galę SeriousFun w 2013 roku.

2/5 Emma Stone

Emma Stone na ślubie z komikiem Dave’em McCarym w 2020 roku miała na sobie minisukienkę z piórami Louis Vuitton, w której później pojawiła się na Met Gali w 2022 roku.

3/5 Królowa Kamila

Królowa Kamila miała na sobie sukienkę Robinson Valentine w kolorze kości słoniowej i pasujący płaszcz, kiedy wychodziła za mąż za Karola podczas ceremonii w 2005 roku. Dwa lata później założyła ten sam strój na otwarcie walijskiego Zgromadzenia Narodowego w Cardiff.

4/5 Kate Bosworth

Kate Bosworth przerobiła swoją złotą suknię ślubną marki Oscar de la Renta na Met Galę w 2018 roku.

5/5 Liberty Ross

Liberty Ross podczas imprezy „Vanity Fair” w 2016 roku przebrała się w suknię z wiązaniem na szyi od Givenchy, którą miała na sobie podczas uroczystości weselnej zaledwie dwa tygodnie wcześniej.

Emily Chan
Proszę czekać..
Zamknij