Znaleziono 0 artykułów
29.08.2023

Kryształowy pobyt w Beskidach

29.08.2023
Hotel Crystal Mountain w Wiśle Oaza elegancji i komfortu (Fot. Materiały prasowe)

Luksusowe wnętrza, zapierające dech w piersiach widoki na panoramę Beskidów oraz mnogość atrakcji sprawiają, że hotel Crystal Mountain to idealne miejsce na urlop lub krótszy weekendowy wypoczynek. Oto co ma do zaoferowania.

Relaks w otoczeniu zachwycających widoków

Aquapark Blue Lagoon, stanowiący integralną część hotelu, spełnia marzenia o rozrywce na najwyższym poziomie. Goście mogą zanurzyć się w zewnętrznym basenie typu infinity albo zaznać chwili spokoju w nowoczesnym, przeznaczonym wyłącznie dla dorosłych basenie Black Pool. W kameralnym saunarium znajduje się sauna infrared, łaźnia parowa oraz suche sauny rytualne, w których odbywają się pokazy saunamistrza. W części rekreacyjno-wypoczynkowej Crystal Mountain mieści się spa Dr Irena Eris z bogatą ofertą masaży i wysokiej jakości zabiegów. Oprócz tego można tu skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej, które wykonuje ceniony i doświadczony lekarz dr Michał Zdanowicz.

Hotel Crystal Mountain w Wiśle Oaza elegancji i komfortu (Fot. Materiały prasowe)

Kuchnia dla prawdziwych smakoszy

W Crystal Mountain gości mogą rozkoszować swe podniebienia w dwóch restauracjach: Crystal oraz Panorama. W ulokowanej na najwyższym piętrze Panoramie serwowane są śniadania i obiadokolacje w formie bogatego i zróżnicowanego bufetu. W ofercie restauracji potrawy dla siebie odnajdą weganie, wegetarianie oraz osoby z nietolerancją laktozy. Z kolei Restauracja Crystal to idealne miejsce na uroczysty obiad, celebrację ważnych chwil i wydarzeń, a także wieczorną kolację przy butelce wina.

Odpoczynek dla rodziców, rozrywka dla dzieci

Animatorzy zapewniają opiekę nad dziećmi podczas zabaw i warsztatów, co daje rodzicom czas na korzystanie z usług spa i relaks przy basenie. Ponadto w obiekcie znajdują się hotelowy Kids Club z małpim gajem i zewnętrzny plac zabaw otoczony dziewiczą przyrodą. Nieco starsze dzieci spędzać mogą czas w Fun Zone z automatami do gier zręcznościowych czy stołami do bilardu.

W okolicy hotelu Crystal Mountain znajdują się wspaniałe trasy do dłuższych wędrówek, biegania oraz wypraw rowerowych, ale też sporo atrakcji turystycznych m.in.: Skocznia im. Adama Małysza, Muzeum Beskidzkie, Leśny Park Niespodzianek czy Muzeum Magicznego Realizmu.

Maja Kierul
  1. Styl życia
  2. Miejsca
  3. Kryształowy pobyt w Beskidach
Proszę czekać..
Zamknij