Znaleziono 0 artykułów
30.12.2020

Inspirująca stylizacja: Jessica Alba w sukience Magdy Butrym

30.12.2020
Jessica Alba (Fot. Getty Images)

Przepis na sylwestra w wydaniu Jessiki Alby? Szampan, czerwone usta i mała czarna Magdy Butrym.

Ten feralny rok przejdzie do historii. To nie zmienia faktu, że po 300 dniach spędzonych w dresach (nawet jeśli uszytym z różowego weluru i zdobionym kryształkami jak z kolekcji Juicy Couture), Nowy Rok powinniśmy powitać triumfalnie.

Swój apel w tej kwestii wystosowała Jessica Alba. Aktorka korzystając z rad hollywoodzkiej stylistki Sophii Lopez, przygotowała krótki poradnik dotyczący udanego sylwestra na wideokonferencji. „Skoro przetrwaliśmy ten trudny czas, przetrwamy już wszystko” – napisała na Instagramie. „A to, że wszelkie imprezy zostały odwołane, wcale nie oznacza, że musimy zrezygnować z radości i odrobiny ekstrawagancji”.

Zasady są cztery. Po pierwsze: glam. Klasycznie – oczy i usta. Nawet rozpikselowany obraz Zooma wychwyci czerwoną szminkę i podkreślone rzęsy. Po drugie: blink [tłum. błysk – przyp. red.] – biżuteria, szczególnie vintage, zawsze jest en vogue. Stylizacja – tutaj panuje pełna dowolność. Jessica postawiła na małą czarną od Magdy Butrym. Elegancka, ale z pazurem, z długimi, bufiastymi rękawami, ale odsłaniająca nogi.

I ostatni szczegół – szampan. Bo mimo wszystko mamy nadzieję na lepszy 2021.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij