Znaleziono 0 artykułów
24.07.2022

Jennifer Lopez w sukience Reformation

24.07.2022
Fot. Getty Images

Od czasu głośnego ślubu w Las Vegas, świat nie spuszcza oczu z jednej z najsłynniejszych par show-biznesu. Jennifer Lopez i Ben Affleck cieszą się miesiącem miodowym, który upływa, m.in. na romantycznych spacerach. Nastrój piosenkarki odzwierciedlają stylizacje niczym z powieści Jane Austen, które nie należą do jej sztandarowych elementów garderoby. 

„Nagość to pierwsza, najbardziej zrównoważona opcja. My jesteśmy tą drugą” pisze prowokacyjnie na swoim Instagramie odzieżowa marka Reformation, która może pochwalić się certyfikatem neutralności klimatycznej. Produkcja odbywająca się z poszanowaniem środowiska i bezpretensjonalny casualowy styl to powody, dla których w mediach społecznościowych śledzą ją miliony osób. Jak się okazuję, do fanek marki należy także Jennifer Lopez.

Gwiazda została sfotografowana w towarzystwie męża, Bena Afflecka, podczas romantycznego spaceru. Jennifer miała na sobie białą, letnią sukienkę na ramiączkach, w delikatny kwiatowy wzór, z gorsetową górą wykończoną koronką. Całość kończyła się za kolanem. To styl, który w garderobie gwiazdy nie gości zbyt często. Marka Reformation dodała to zdjęcie na swój profil, puszczając oko do pary w podpisie, który brzmi „Dzięki za zaproszenie”. Model Tagliatelle Linen Dress pochodzi z najnowszej kolekcji marki i wciąż jest dostępny na stronie. Jak podejrzewamy, już nie długo.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij