Znaleziono 0 artykułów
18.08.2021

Zwiastun serialu „Sceny z życia małżeńskiego”

18.08.2021
Kadr z serialu "Sceny z życia małżeńskiego" (Fot. materiały prasowe) 

Na początku związku wszystko jest ekscytujące. Wierzysz, że nic cię nie zrani. A potem zaczynasz zdawać sobie sprawę, że właściwie wszystko cię rani – pada z ust Jessiki Chastain w zwiastunie limitowanego serialu HBO „Sceny z życia małżeńskiego”. Twórcy adaptacji filmu Ingmara Bergmana z 1973 roku opowiedzą o miłości, nienawiści i pożądaniu. Premiera już 12 września.

Z pozoru szczęśliwe małżeństwo z dziesięcioletnim stażem. Za zamkniętymi drzwiami ich posiadłości rozgrywa się jednak dramatyczna walka o władzę. Limitowana produkcja „Sceny z życia małżeńskiego” powstała na kanwie filmu Ingmara Bergmana z 1973 roku o tym samym tytule.

W rolę Miry, ambitnej dyrektorki ds. technologii, wcieli się Jessica Chastain („Gra o wszystko”, „Ava”, „Azyl”), a jej partnera Jonathana, profesora filozofii, który próbuje ocalić małżeństwo, zagra Oscar Isaac („Ex Machina”, „Co jest grane, Davis?”). Na ekranie zobaczymy także Sunitę Mani („Już po wszystkim”), Nicole Beharie (serial „Jeździec bez głowy”), Corey’a Stolla („Wirus”) i Tovę Feldshuh („Holocaust”). Za reżyserię i scenariusz odpowiada Hagai Levi, współtwórca nagrodzonego Złotym Globem serialu „The Affair”.

W Polsce premiera zapowiadana jest na 12 września na HBO.

 

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij