Znaleziono 0 artykułów
26.11.2021

Jessie J straciła ciążę: „Najbardziej samotne uczucie na świecie”

26.11.2021
Jessie J (Fot. Getty Images)

W poruszającym wpisie na Instagramie brytyjska piosenkarka Jessie J poinformowała, że straciła ciążę. Artystka od dawna mówiła publicznie, że marzy o tym, by zostać mamą.

Wiadomość o tym, że jest w ciąży, Jessie J trzymała w tajemnicy i jeszcze przez jakiś czas nie chciała się nią dzielić z fanami. 23 listopada, dzień przed koncertem w Los Angeles, gwiazda dowiedziała się, że poroniła.

„Śmiałam się z przyjaciółką, że nie uda mi się wytrwać całego koncertu, nie zdradzając, że jestem w ciąży. Teraz boję się, czy w ogóle uda mi się wyjść na scenę bez załamania… Na trzecim usg powiedziano mi, że nie słychać bicia serca. Czuję się, jakbym nie panowała nad emocjami. (…) Smutek jest przytłaczający” – napisała Jessie J na Instagramie 24 listopada. „Wiem też, że miliony kobiet na całym świecie odczuwały ten ból, a nawet o wiele gorszy. Łączę się z tymi, które znam, i z tymi, których nie znam. To najbardziej samotne uczucie na świecie” – dodała.

Mimo straty piosenkarka zdecydowała się wystąpić na koncercie w Los Angeles. „Wiem, że chcę zaśpiewać. Nie dlatego, że unikam smutku, ale dlatego, że śpiewanie mi pomoże. Wiem, że niektórzy ludzie pomyślą, że powinnam to po prostu odwołać. Ale moja dusza tego pragnie. Nie chcę ukrywać tego, co czuję. Nie tylko dla publiczności, ale dla siebie i dla mojego małego dziecka, które zrobiło, co mogło” – tłumaczyła.

Gwiazda zamierzała samodzielnie wychować dziecko: „Zdecydowałam się sama urodzić. To wszystko, czego kiedykolwiek chciałam, a życie jest krótkie. Zajście w ciążę było cudem samym w sobie i doświadczeniem, którego nigdy nie zapomnę. Wiem, że się powtórzy”.

Poruszeni fani w mediach społecznościowych dodają gwieździe otuchy. „Jest nam bardzo przykro”, „Przesyłamy dużo miłości”, „Trzymaj się” – piszą w komentarzach. Jessie J odpowiedziała im w InstaStories: – Odczuwam waszą miłość. Dzięki wam wstałam z łóżka. Dziękuję.

W 2019 roku Jessie J w wywiadzie dla BBC News opowiedziała o swoich problemach z płodnością. Pięć lat wcześniej zdiagnozowano u niej adenomiozę. – Powiedziano mi, że nie mogę mieć dzieci, ale nie wierzę w to. Wierzę w cuda. Nie poddam się – mówiła w wywiadzie w radiu Heart w 2019 roku.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij