Znaleziono 0 artykułów
25.07.2023

Julia Fox to kolejna gwiazda, która lansuje trend na nienoszenie spodni

25.07.2023
(fot. Getty Images)

Julia Fox, znana ze swojego odważnego stylu, podąża za modowym trendem na nienoszenie spodni. Aktorka pojawiła się na ulicach Nowego Jorku w stylizacji, w której główną rolę zagrała koszula.

Stylizacje Julii Fox bazują przede wszystkim na trendach, które gwiazda interpretuje na swój własny sposób. Wykorzystując transparentne tkaniny, skąpe fasony, głębokie wycięcia, inspiracje BDSM, aktorka wychodzi poza klasyczne zasady w modzie, często przyciągając uwagę, a nieraz wzbudzając kontrowersje. Trendem, który w ostatnim czasie zainspirował Julię, są stylizacje bez spodni. Ostatnio w wydaniu „no pants” zaprezentowała się na ulicach Nowego Jorku.

Miejski look Julii Fox: Podwójna koszula, okulary i klapki na obcasie

Po tym, jak Julia spędziła dzień na plaży w odważnym półprzezroczystym body z wycięciami, wybrała się na spacer po ulicach Nowego Jorku w kolejnej stylizacji, która przyciągała wzrok. Aktorka postawiła na niebieską koszulę, na którą nałożyła i przewiązała na ramionach kolejną koszulę, tworząc tym samym warstwowy look. Gwiazda uzupełniła swoją stylizację czarną torbą, prostokątnymi okularami i futurystycznymi klapkami na podwyższeniu.

Trend na nienoszenie spodni w wykonaniu gwiazd

Trend na nienoszenie spodni, który znamy z pokazów m.in. Miu Miu, Prady, Diora czy Jacquemusa, został entuzjastycznie przyjęty przez gwiazdy, które prezentują jego różne wariacje. Jedną z jego największych miłośniczek jest niewątpliwie Kendall Jenner. Cekinowe body Marca Jacobsa na MET Gali, zestaw bez spodni z pokazu Bottega Veneta wiosna-lato 2023 z rajstopami, bielizną i swetrem oraz stylizacja składająca się z koszuli, marynarki i ultrakrótkich szortów w amerykańskim stylu dowodzą, że modelka sięga po trend zarówno w casualowym, jak i bardziej oficjalnym wydaniu.

Do miłośniczek stylizacji bez spodni należą także Kylie Jenner, która uczyniła z bielizny pełnoprawny element garderoby i wybrała rajstopy zamiast spodni podczas pokazu Loewe wiosna-lato 2023 w Paryżu, Hailey Bieber, która wybrała warstwową stylizację w połączeniu z mokasynami i skarpetami w Nowym Jorku, oraz Bella Hadid, która widziana była w ultrakrótkich szortach, kurtce motocyklowej, białych skarpetach i butach Ugg na platformie. 

Julia Goljan
Proszę czekać..
Zamknij