Znaleziono 0 artykułów
27.07.2022

Wolność na platformach: Inkluzywna kampania Valentino Garavani

27.07.2022
Fot. Materiały prasowe / Photographer @aleueb

Włoski dom mody Valentino z okazji premiery nowej kolekcji swoich ikonicznych butów na platformie, modelu Tan-Go, zrealizował inkluzywną kampanię, celebrującą wszystkie rodzaje indywidualności i oddającą hołd sile społeczności queer.  

Za obiektywem stanął 26-letni fotograf Alessandro Merlo, który w wyjątkowej scenerii odnowionego włoskiego pałacu Villa Arconati oraz w otaczających posiadłość ogrodach, sfotografował czwórkę bohaterów. Nettuno – queerowy artysta i performer, pochodząca z Bolonii i zajmująca się muzyką niebinarne Charlie, zajmujące się muzyką, urodzona we Włoszech Kolumbijka Lina Giselle oraz wschodząca artystka Agnes Questionmark w butach marki pozują nago. Podkreślają siłę autentyczności i wspólnoty.

Fot. Materiały prasowe / Photographer @aleueb

Nowa kampania to ukłon w stronę różnorodności, wyraźna zmiana w podejściu do szeroko rozumianego standardu piękna, a także ciekawe nawiązanie do butów Tan-Go. Można sobie wyobrazić, że ich niebotycznie wysokie obcasy oraz podwyższające je dodatkowo platformy, pozwalają sięgnąć nieba, zgodnie z hasłem „Sky is the Limit”.

Model Valentino Garavani Tan-Go nawiązuje do stylu retro. Z masywnymi platformami kontrastuje delikatny pasek, zapinany wokół kostki z charakterystycznym złotym logo włoskiego domu mody. W kolekcji znalazły się aż trzy odcienie fuksji – najmodniejszego koloru, lansowanego przez włoski dom mody na sezon jesień-zima 2022. Nie zabrakło też modelu w stylu disco, wysadzanego kryształkami, klasycznej, czarnej lakierowanej wersji oraz sezonowych wariacji: letniej z odkrytymi palcami i zimowych sztybletów.

Agnieszka Zygmunt
Proszę czekać..
Zamknij