Znaleziono 0 artykułów
15.06.2021

Kampania Chanel z Kristen Stewart

15.06.2021
(Fot. Juergen Teller)

Sesja zdjęciowa z udziałem Kristen Stewart zapowiada debiut kolekcji „Le Château des Dames” Métiers d'art 2020-21 w butikach Chanel na całym świecie.

W grudniu pokazem z linii Métiers d’art, Virginie Viard, dyrektorka kreatywna Chanel, zabrała nas do legendarnego Château de Chenonceau, niegdyś zamieszkiwanego przez Katherine Briçonnet, Diane de Poitiers oraz królową z rodu Medyceuszy. We wnętrzach zamczyska powołała do życia nowe pokolenie dam dworu. W związku z pandemią, jedynym gościem prezentacji była wieloletnia ambasadorka i przyjaciółka marki Kristen Stewart.

Po pokazie aktorka raz jeszcze zawitała w rezydencji nad Loarą, tym razem w roli modelki. Wystąpiła przed obiektywem Juergena Tellera. Na artystycznych kadrach z ogrodami rozciągającymi się wokół Château de Chenonceau oglądamy komplet złożony z tiulowej spódnicy i skórzanej bomberki pikowanej perłami w charakterystyczne dla Chanel romby. Pojawiły się też wełniana garsonka z uwspółcześnioną kryzą, suknia z mglistej organzy, a także kultowy żakiet w alabastrowym tweedzie z biżuteryjnymi obszyciami na lamówkach.

(Fot. Juergen Teller)
(Fot. Juergen Teller)

 

Pola Dąbrowska
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Kampania Chanel z Kristen Stewart
Proszę czekać..
Zamknij