Znaleziono 0 artykułów
10.11.2022

Miękkim krokiem w zimowy sezon: Kapsułowa kolekcja Lasocki „Cosy Padding”

10.11.2022
Kapsułowa kolekcja Lasocki „Cosy Padding” (Fot. Mateusz Stefanowski)

Kapsułowa kolekcja „Cosy Padding” marki Lasocki to spełnienie zimowych oczekiwań zarówno miłośników zimowego klimatu, jak i tych, którzy mrozu unikają jak ognia. W ultraciepłych i wygodnych modelach zimowych butów każdy doceni uroki białego sezonu.

Przy nowych propozycjach od polskiej marki, poszukiwania idealnie ciepłych butów na zimę przestały być wyzwaniem spędzającym sen z powiek. Modele zostały zaprojektowane z myślą o osobach, które w butach na tak wymagający sezon poszukują jakości, wygody, funkcjonalności i przede wszystkim –ciepła. Ich dodatkowym plusem są płaskie, solidne podeszwy ze żłobieniami, które gwarantują przyczepność w każdych warunkach atmosferycznych.

Nawiązujące do klasyków sezonu buty z kolekcji „Cosy Padding” dzięki stylowym pikowaniom wpisują się w trendy. W kolekcji dostępne są modele w klasycznych odcieniach czerni, beżu oraz bieli, które idealnie wpiszą się w zimowe stylizacje. Z kolei dzięki rozszerzonej rozmiarówce cała rodzina może cieszyć się ciepłym i komfortowym obuwiem zimą. Ale to nie wszystko – kolekcję uzupełniają pikowane torebki, zaprojektowane w stylu nawiązującym do „puchówek”, które idealnie wpisują się w zimowy klimat.

Kapsułowa kolekcja Lasocki „Cosy Padding” (Fot. Mateusz Stefanowski)

Kolekcja kapsułowa „Cosy Padding” marki Lasocki dostępna jest w salonach stacjonarnych CCC, w aplikacji mobilnej sklepu oraz na stronie internetowej ccc.eu.

Zdjęcia: Mateusz Stefanowski

Set design: Michał Zomer

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij