Znaleziono 0 artykułów
02.06.2021

Kapsułowa kolekcja Lady Gagi i Versace

02.06.2021
Lady Gaga i Donatella Versace podczas Pride Live w 2019 roku (Fot. Getty Images)

Z okazji Miesiąca Dumy i dziesiątych urodzin piosenki „Born This Way” amerykańska artystka i Donatella Versace stworzyły kapsułową kolekcję na rzecz fundacji Born This Way. 

Choć Lady Gaga ma słabość do wielu marek, Versace zajmuje w jej sercu szczególne miejsce. W 2014 roku artystka została twarzą wiosennej kolekcji Donatelli, a trzy lata później, podczas występu na Super Bowl, pojawiła się na scenie w total looku od włoskiego domu mody. Teraz ogłosiła współpracę z Versace, której cel jest wyjątkowo szczytny. 

Z okazji tegorocznego Miesiąca Dumy i dziesiątych urodzin piosenki „Born This Way” Lady Gaga zaprojektowała wspólnie z Donatellą Versace kapsułową kolekcję na rzecz Fundacji Born This Way. Organizacja charytatywna piosenkarki zajmuje się wsparciem zdrowia psychicznego młodych ludzi, w szczególności młodzieży LGBTQIA.

Versace zawsze był liderem. Gianni, Donatella i Allegra celebrują wszelkie kolory miłości. Dziękuję Donatelli za wsparcie zdrowia psychicznego osób LGBTQ+”, napisała Lady Gaga na Instagramie. 

Pierwsza część kolekcji wokalistki z Versace składa się z t-shirtu z logo fundacji i włoskiej marki oraz beretu. Do sprzedaży trafiła także replika skórzanej kurtki, którą Gaga miała na sobie podczas trasy koncertowej Born This Way. Wykonanie nowej wersji w mediolańskim atelier Versace zajęło ponad 400 godzin. 

Aleksandra Lewandowska
Proszę czekać..
Zamknij