Znaleziono 0 artykułów
16.02.2023

Kate Hudson w czarnej kreacji na pokazie Michaela Korsa

16.02.2023
Kate Hudson (Fot. Getty Images)

Tydzień mody w Nowym Jorku za każdym razem przyciąga na Wschodnie Wybrzeże największe gwiazdy i wielbicieli wielkiej mody. Jedną z nich jest Kate Hudson, która 15 lutego z pierwszego rzędu oglądała pokaz Michaela Korsa na sezon jesień-zima 2023.

Nowojorski tydzień mody to doskonała okazja do zaobserwowania rodzących się dopiero trendów, ekstrawaganckiego street style’u, a także świetnych stylizacji gwiazd Hollywood, które z pierwszych rzędów oglądają najważniejsze pokazy.

Prezentacja kolekcji Michaela Korsa na jesień-zimę 2023, która odbyła się 15 lutego, była jednym z najważniejszych wydarzeń tygodnia mody. Wśród zaproszonych gości znalazły się m.in. Katie Holmes, ubrana w czarno-białe spodnie w zwierzęcy deseń, Rachel Zegler w czerwonym total looku, Anna Wintour we wzorach czy Jane Krakowski w szarym garniturze. Przed pokazem sfotografowana została również Kate Hudson w zmysłowej stylizacji.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kate Hudson (@katehudson)

Królowa komedii romantycznych pozowała ubrana w czarny zestaw. Aktorka połączyła top typu bandeau z wiązaniem na szyi z satynową spódnicą. Wyrazistości nadawały kompletowi wycięcie na wysokości uda i zmysłowo odsłonięty brzuch. Hudson uzupełniła stylizację czarną marynarką z przeskalowanymi ramionami, klasycznymi szpilkami i kopertówką.

Wycięcia to ostatnio jeden z ulubionych trendów aktorki i jej stylistki Sophie Lopez, dzięki czemu mogliśmy ostatnio oglądać Hudson na czerwonym dywanie w efektownych stylizacjach. Idealnym tego przykładem jest biała kreacja z wiosenno-letniej kolekcji Et Ochs z wycięciem na brzuchu, którą gwiazda wybrała na galę UNCA w Nowym Jorku. 

Julia Lubecka
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Kate Hudson w czarnej kreacji na pokazie Michaela Korsa
Proszę czekać..
Zamknij