Znaleziono 0 artykułów
20.05.2022

Kate Middleton na premierze „Top Gun: Maverick”

20.05.2022
DAN KITWOOD/AFP/East News

W Londynie odbyła się długo wyczekiwana premiera filmu „Top Gun: Maverick”. Na wydarzeniu nie zabrakło księżnej Cambridge, która osobiście przywitała się z odtwórcą głównej roli, Tomem Cruisem.

Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości, że Kate Middleton zasłużyła na miano ikony stylu? Księżna do perfekcji opanowała zasady dworskiej etykiety. Nie popełnia faux pas, a na czerwonym dywanie stawia na połączenie ponadczasowej klasyki z glamourem.

Tak też było na premierze filmu „Top Gun: Maverick”. Księżna Cambridge założyła bliską ciału suknię od Rolanda Moureta. Czarna tkanina została ozdobiona białym dekoltem odsłaniającym ramiona. Kate uzupełniła stylizację diamentowymi kolczykami marki Robinson Pelham, zamszowymi szpilkami od Prady i kopertówką Alexandra McQueena. Towarzyszący księżnej William postawił na klasykę – granatowy garnitur z weluru, białą koszulę i czarną muszkę.

Na czerwonym dywanie książęca para przywitała się z obsadą filmu „Top Gun: Maverick”: Tomem Cruisem, Milesem Tellerem, Lewisem Pullmanem i Jayem Ellisem. W pewnym momencie Tom podał księżnej rękę, aby pomóc jej wejść po wysokich schodach.

„Top Gun: Maverick” to kontynuacja wydarzeń pokazanych w kultowym „Top Gun” z 1986 roku. Po ponad 30 latach w służbie amerykańskiej marynarki wojennej, Pete „Maverick” Mitchell (Tom Cruise) staje na czele specgrupy szkolącej żołnierzy. Tam spotyka syna swojego przyjaciela, oficera Nicka Bradshawa, który przed laty zginął podczas jednej z misji. Maverick musi stawić czoła demonom przeszłości i niepewnej przyszłości.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij