Znaleziono 0 artykułów
24.11.2023

Katie Holmes nie rozstaje się z czarnymi sneakersami, nawet gdy nosi kamelowy płaszcz

24.11.2023
Katie Holmes (Fot. Getty Images)

Katie Holmes z lekkością łączy oversize’owe elementy garderoby z eleganckimi akcesoriami, klasyczne eleganckie ubrania ze sportowymi. W sezonie jesienno-zimowym najchętniej wybiera stonowane kolory, wśród nich beż, biel, czerń. I prawie nie rozstaje się z ulubionym kamelowym płaszczem.

Klasyczny płaszcz od lat pojawia się w jesienno-zimowych stylizacjach. Stał się również jednym z must have'ów chłodnych miesięcy 2023.
Klasyczny model marki Max Mara, a także kamelowe płaszcze z kolekcji największych domów mody wciąż chętnie noszone są przez gwiazdy, tak jak kiedyś przez Marilyn Monroe.

Ten rodzaj wierzchniego okrycia należy też do ulubionych Katie Holmes. Kamelowy płaszcz gra główną rolę w wielu jej jesiennych stylizacjach. Wybiera go na spacery po Manhattanie, jak ostatnio, gdy do tego klasycznego modelu założyła szare spodnie dresowe, czarne sneakersy, duże ciemne okulary. Na ramieniu niosła oversize'ową czarną torbę.

Katie Holmes w czarnych sneakersach i beżowym płaszczu (Backgrid/East News)

Mistrzyni nonszalancji Katie Holmes  

Styl Katie Holmes opisać możemy dwoma słowami: nowojorska nonszalancja. Widać to również w jej wyborach, dotyczących makijażu oraz fryzury. Z make-up'u często rezygnuje albo stawia na naturalny, a włosy związuje w luźny kucyk albo messy bun.

Katie Holmes nie rozstaje się z kamelowym płaszczem

Aktorka znana z produkcji „Batman: Początek” w sezonie jesienno-zimowym nie rozstaje się z beżowym płaszczem. Modne okrycie chętnie łączy ze spodniami – dresowymi, klasycznymi jeansami czy szerokimi sztruksami.

Zobacz także:

Aleksandra Lipka
Proszę czekać..
Zamknij