Znaleziono 0 artykułów
02.02.2024

Katie Holmes supermodne baleriny zimą nosi ze skarpetkami

02.02.2024
Fot. Getty Images

Wszystko wskazuje na to, że Katie Holmes wyczekuje już wiosny. Pod koniec stycznia pojawiła się na ulicach Nowego Jorku w ekstrawaganckiej stylizacji, która przykuwała wzrok. Królowa casualu wybrała buty, które będą hitem lata 2024 – skórzane baleriny w metalicznym kolorze.

Baleriny Katie Holmes przełamują zimową stylizację

W tej stylizacji królowały warstwy. Czarny sweter z dekoltem elegancka Katie Holmes połączyła z białym golfem i skórzaną kurtką. Szerokie czerwone spodnie z wysokim stanemspięła paskiem z kontrastową srebrną klamerką. Na głowę naciągnęła też czapkę z cienkiej wełny, twarz schowała za dużymi okularami przeciwsłonecznymi.

Fot. Getty Images

Wisienkę na torcie stylizacji stanowiły jednak baleriny Katie Holmes – srebrne Mary-Jane na płaskim obcasie, z delikatnym wiązaniem. Baleriny nie są najbardziej odpowiednie na tę porę roku, założyła więc do nich czarne skarpetki.
Zarówno trend na klasyczny fason baletek, jak i tendencję, żeby metaliczny detal mieszać z casualem Holmes wyczuła doskonale i bezpretensjonalnie zaadaptowała w swoim looku.

Ulubione buty Katie Holmes: Wygodne i na płaskim obcasie

Czy najnowsza stylizacja wskazuje, że metaliczne baletki Holmes dołączyły do ulubionych butów gwiazdy, obok adidasów Samba, klasycznych loafersówoksfordów czy birkenstocków, w których pojawia się najczęściej?

Przypomnijmy niedawną stylizację Katie Holmes w chodakach Birkenstock, z którymi nie mogła rozstać się nawet zimą, dlatego zakładała do nich skarpety, tak jak teraz baleriny. Można też przywołać pastelowe baletki Holmes, klasyczne włoskie baleriny Yuni Buffa, opisywane przez nas latem 2022.

Marta Szwarc
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Katie Holmes supermodne baleriny zimą nosi ze skarpetkami
Proszę czekać..
Zamknij