Znaleziono 0 artykułów
08.07.2022

Buty na lato: Kolorowe baletki w stylu Katie Holmes

08.07.2022
Fot. East News

Baletki oficjalnie wróciły do mody. Buty, w których chodziły w latach 90. takie gwiazdy jak Kate Moss, Alexa Chung i Amy Winehouse (żeby wymienić tylko kilka), są odkrywane na nowo, bo doskonale łączą komfort i stylowy wygląd. Ponadto łatwo jest je schować do torebki, gdy po szalonej nocy zamieniasz buty na obcasy. Przykładem ich współczesnej stylizacji jest jeden z niedawnych looków Katie Holmes, która swoją błękitną parę zestawiła z kwiecistą sukienką maksi i kremową marynarką.

Pod koniec czerwca na ulicach Nowego Jorku mieliśmy okazję zobaczyć Katie Holmes. Aktorka i trendsetterka, która jest zwolenniczką szykownego stylu, pojawiła się w centrum metropolii w kolorowych baletkach. To buty, które wydają się idealnym obuwiem na trwające właśnie lato. 43-letnia aktorka założyła do nich kwiecistą sukienkę maksi, kremową dwurzędową marynarkę oraz brązową skórzaną torbę na ramię. Na stopach miała pudrowoniebieską parę marki Yuni Buffa

W porównaniu do typowych dla aktorki białych traperów czy loafersów baletki są równie komfortowe w noszeniu, za to cechują się nieco większą elegancją. W kolorowej wersji można nosić je do każdej stylizacji, dokładnie tak jak Katie – ożywiając nimi cały look.

Artykuł oryginalnie ukazał się na Vogue.co.uk

Alex Kessler
Proszę czekać..
Zamknij