Znaleziono 0 artykułów
30.06.2020

Katy Perry: Miałam myśli samobójcze

30.06.2020
(Fot. Getty Images)

Wokalistka przyznała się do myśli samobójczych. Po zerwaniu z Orlando Bloomem w 2017 roku zmagała się z depresją.

Katy Perry ogłosiła ciążę w teledysku „Never Worn White”, zapowiadając jednocześnie nadchodzący ślub z Orlando Bloomem. W audycji radiowej programu „Q on CBC” podzieliła się historią ich miłości i rozstania w 2017 roku. – Pięłam się po szczeblach kariery. Zerwałam z moim chłopakiem, który zostanie tearz ojcem mojego dziecka. Byłam podekscytowana kolejnym albumem. Ale załamałam się, bo nie wystarczyło mi, że byłam chwalona przez fanów – opowiadała.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

one year ago I said yes to a life of love and evolution... and definitely never a dull moment 😜

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on

„Wdzięczność uratowała mi życie”

Wokalistka od lat zmagała się z depresją i stanami lękowymi. Podkreśliła, że wiara pomogła jej odnaleźć siebie i wrócić do życia. – Załamanie było mi potrzebne. Tylko w ten sposób mogłam odnaleźć siebie w zupełnie inny sposób i zacząć żyć nie tylko jako gwiazda popu. Wdzięczność uratowała mi życie. Gdyby nie ona, utopiłabym się we własnym smutku i najprawdopodobniej zakończyłabym swoje życie. Odnalazłam jednak powód, dla którego poczułam się wdzięczna – dodała.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on

Gwiazda opowiedziała także o nadziei płynącej z relacji z Bogiem. – Jeżeli wierzyłabym, że tylko ja kontroluję swój los, to pewnie już dawno bym wszystko zmarnowała. Wierzę, że coś większego stworzyło mnie w jakimś celu. Każdy z nas jest tutaj z jakiegoś powodu – mówiła. W 2017 roku wokalistka opublikowała własną sesję terapeutyczną na YouTubie.

Kamila Wojtkiewicz
Proszę czekać..
Zamknij