Znaleziono 0 artykułów
28.09.2023

Kim Cattrall jak Samantha Jones w zmysłowej garsonce

28.09.2023
Kim Cattrall zasiadła w pierwszym rzędzie na pokazie kolekcji Balmain (Fot. Getty Images)

Kim Cattrall zasiadła w pierwszym rzędzie na pokazie kolekcji Balmain na sezon wiosna-lato 2024. Na tę okazję wybrała czarną garsonkę z PCV, której nie powstydziłaby się sama Samantha Jones „Seksu w wielkim mieście”.

Kim Cattrall pokaz kolekcji na sezon wiosna-lato 2024 projektu Oliviera Rousteinga dla domu mody Balmain oglądała z pierwszego rzędu. Aktorce towarzyszył partner, młodszy o 14 lat Russell Thomas, inżynier dźwięku z BBC, którego poznała siedem lat temu podczas nagrania w radiu. Para rzadko pokazuje się razem publicznie, więc wzbudziła zachwyt zgromadzonych na paryskim tygodniu mody fanów „Seksu w wielkim mieście”. Dyskusję wywoła, oczywiście, także kreacja gwiazdy, której nie powstydziłaby się sama Samantha Jones.

Kim Cattrall w garsonce z PCV na pokazie Balmain

Kim Cattrall uśmiechała się do fotoreporterów, ubrana w garsonkę z PCV. Błyszczący kostium zatopiony w klasycznej czerni wyróżniał się fasonem, fakturą i detalami. Po pierwsze, uwagę zwracały wyraziste ramiona, typowe dla paryskiego domu mody. Sylwetkę klepsydry podkreślało dwurzędowe zapięcie. Złote guziki to kolejny akcent charakterystyczny dla Balmain. Marynarkę gwiazda nałożyła na gołe ciało i dopasowała do niej ołówkową spódnicę midi, supermodną w tym sezonie. Fakturę przypominającą egzotyczną skórę uzyskano dzięki wykorzystaniu nabłyszczanego PCV. Dodatki Cattrall również utrzymane zostały w czerni – aktorka wybrała klasyczna czółenka i nabijaną ćwiekami it-bag, także z logo Balmain. Złote kolczyki podkreśliły świetlisty makijaż aktorki, a na pierwszy plan wybijała się nieśmiertelna czerwona szminka. Nawet włosy Kim ułożyła jak Samantha w luźno opadające, miękkie fale.

Powrót Kim Cattrall w drugim sezonie serialu „I tak po prostu”

W pierwszym sezonie „And Just Like That...” zabrakło Samanthy Jones. Ujawniono, że przyjaciółka Carrie, Mirandy i Charlotte przebywa w Londynie. Z powodu konfliktu z odtwórczynią roli Bradshaw, Sarą Jessiką Parker, Cattrall nie pojawiła się na planie. Powróciła na chwilę w drugim sezonie kontynuacji „Seksu w wielkim mieście”.

Nieśmiertelny styl Samanthy Jones

Z kultowego serialu „Seks w wielkim mieście zapamiętamy nie tylko powiedzonka Samanthy o seksie, miłości i przyjaźni, lecz także jej nieśmiertelny styl. Bohaterka najczęściej nosiła dopasowane sukienki, kolorowe garnitury i pełne przepychu dodatki.

Anna Konieczyńska
Proszę czekać..
Zamknij