Znaleziono 0 artykułów
25.08.2023

Wszystko, co wiemy o trzecim sezonie „I tak po prostu..”

25.08.2023
„I tak po prostu…” wraca z trzecim sezonem (Fot. Materiały prasowe / HBO Max)

Zakończenie serialu „I tak po prostu…” przewidywano po drugim sezonie, jednak twórcy zdecydowali się na kontynuację. Oto, co wiemy o trzecim sezonie „I tak po prostu…”.

Kontynuacja kultowego serialu „Seks w wielkim mieście” podzieliła fanów Carrie Bradshaw. Wielu z nich nie było przekonanych ani do nowego oblicza granej przez Sarę Jessicę Parker bohaterki, ani do nowych wątków, trudno było im pogodzić się z brakiem uwielbianej Samanthy Jones.

Trzeci sezon „I tak po prostu…”

O tym, że platforma HBO Max zdecydowała się na produkcję trzeciego sezonu „I tak po prostu…” poinformował producent wykonawczy i showrunner Michael Patrick King: – Jesteśmy podekscytowani możliwością spędzenia jeszcze więcej czasu w świecie „Seksu w wielkim mieście”, opowiadając nowe historie o życiu uwielbianych  i aspirujących postaci, granych przez te niesamowite aktorki i aktorów. I tak po prostu… nadchodzi sezon trzeci – powiedział.

Data premiery trzeciego sezonu serialu „I tak po prostu…”

Twórcy nie podali jeszcze przybliżonej daty premiery serialu „I tak po prostu…”. Z uwagi na trwający strajk aktorów i scenarzystów SAG-AFTRA losy wielu produkcji telewizyjnych i kinowych stanęły pod znakiem zapytania. Bardzo możliwe, że mimo entuzjastycznych zapowiedzi nieprędko doczekamy się kontynuacji losów bohaterek i bohaterów „Seksu w wielkim mieście”. Pierwszy sezon serialu HBO Max „I tak po prostu…” miał premierę pod koniec 2021 roku. Na drugi sezon fani musieli poczekać – trafił na platformę streamingową w czerwcu 2023 roku. W optymistycznym założeniu premierę trzeciego sezonu „I tak po prostu…” można przewidywać na przełom 2025 i 2026 roku.

Nowi i starzy bohaterowie w serialu „I tak po prostu…”

Dalsza część tekstu może zdradzać szczegóły fabuły drugiego sezonu „I tak po prostu…”.

Brak Samanthy Jones w kontynuacji „Seksu w wielkim mieście” wywołał falę oburzenia wśród fanów serialu, a jej chwilowe pojawienie się w finale drugiego sezonu było dla oglądających wydarzeniem. Jednak wszystko wskazuje na to, że nie możemy liczyć na obecność tej bohaterki w trzecim sezonie „I tak po prostu…”. Grająca Smanthę  odmawia udziału w kontynuacji serialu, a wyjątek zrobiła wyłącznie dla fanów.

Kim Cattrall jako Samantha Jones w drugim sezonie „I tak po prostu…” (Fot. Materiały prasowe / HBO Max)

Na szczęście, raczej nie ma wątpliwości co do pozostałych aktorek z oryginalnej wersji serialu. Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, Sarah Jessica Parker powróci jako kultowa Carrie Bradshaw, Cynthia Nixon znowu zagra Mirandę Hobbes, a Kristina Davis Charlotte York Goldenblatt. Każda z aktorek jest producentką „I tak po prostu…”.

Z uwagi na wydarzenia w drugim sezonie serialu, trudno powiedzieć, czy zobaczymy w nim Aidana Shawa, którego gra John Corbett. Twórcy serialu bardzo enigmatycznie odpowiadają na pytania o losach relacji bohatera z Carrie.

Na pewno nie widać przeszkód fabularnych, ani prywatnych, by w kontynuacji serialu pojawiły  się Lisa Todd Wexley (Nicole Ari Parker), Nya Wallace (Karen Pittman) i Seema Patel (Sarita Chaudry). Natomiast z uwagi na wydarzenia w drugim sezonie niepewny jest dalszy los postaci Che Diaz, granej przez Sarę Ramirez.

Ewelina Kołodziej
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. Wszystko, co wiemy o trzecim sezonie „I tak po prostu..”
Proszę czekać..
Zamknij