Znaleziono 0 artykułów
14.11.2022

Kim Kardashian w różowej sukni w trendzie barbiecore

14.11.2022
Kim Kardashian na gali Baby2Baby (Fot. Getty Images)

Popularny latem trend barbiecore nie wychodzi z mody. Udowadnia to Kim Kardashian, która na galę Baby2Baby założyła suknię Balenciagi w cukierkowym odcieniu różu.

Latem 2022 królował róż. Wyczekując filmu „Barbie” z Margot Robbie w tytułowej roli, gwiazdy sięgały po kreacje inspirowane stylem najpopularniejszej lalki na świecie. Zasada była prosta – im więcej różu, tym lepiej. Po słodkie projekty sięgali Reese Witherspoon, Megan Fox, Heidi Klum, Florence Pugh czy Nicola Peltz i Brooklyn Beckham.

Wraz ze zmianą sezonu trend nie wyszedł jednak z mody. Lansuje go ponownie Kim Kardashian, która już latem pozowała w minisukience od Balenciagi z printem moro w różowo-fioletowych barwach. Po projekt francuskiego domu mody gwiazda sięgnęła ponownie 12 listopada. Na galę Baby2Baby w Kalifornii założyła suknię z trenem w landrynkowym różu. Słodyczy kreacji dodawały jeszcze kokardy na dekolcie i w talii. Kim uzupełniła stylizację dodatkami Balenciagi – miniaturową torebką i atłasowymi szpilkami. Na ściance pozowała z Jessicą Albą i Vanessą Bryant, które także postawiły na kreacje zgodne z estetyką barbiecore.

Kim Kardashian na gali Baby2Baby (Fot. Materiały prasowe / Balenciaga)

Jak co roku, podczas gali Baby2Baby zbierano fundusze na rzecz potrzebujących dzieci. Na ten cel Kim Kardashian przekazała ponad 5 milionów dolarów. W trakcie wydarzenia została nagrodzona statuetką Giving Tree Award za wieloletnie zaangażowanie w akcje charytatywne.

Jak wie wielu z was, opowiadanie się za sprawiedliwością jest moją misją i nadal będę korzystać z możliwości, jakie mam, aby pomagać innym. Nie trzeba mieć jednak milionów obserwujących na Instagramie, aby zacząć działać. Nawet najmniejsze gesty potrafią coś zmienić – mówiła gwiazda, odbierając statuetkę.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij