Znaleziono 0 artykułów
14.11.2022

Olivia Wilde w komplecie od Magdy Butrym

14.11.2022
Olivia Wilde na gali Baby2Baby (Fot. Getty Images)

Olivia Wilde chętnie eksperymentuje z kreacjami na czerwonym dywanie. Ostatnio, po błyszczącej naked dress, testowała – ze znakomitym skutkiem – trend gothcore. Teraz, na gali Baby2Baby, postawiła na mroczniejszą odsłonę księżniczkowego looku – czarną spódnicę z tafty i minimalistyczny top projektu Magdy Butrym.

Z roku na rok coraz więcej gwiazd nosi projekty Magdy Butrym. Do jej fanek – Lady Gagi, Hailey Bieber czy Naomi Watts – ostatnio dołączyła Olivia Wilde, która na dorocznej gali Baby2Baby w sobotę, 12 listopada w Los Angeles zaprezentowała się w olśniewającym zestawie od polskiej projektantki.

Olivia Wilde w stylizacji Magdy Butrym (Fot. Getty Images)

Reżyserka założyła na galę długą, czarną, rozszerzaną spódnicę z tafty. Jej księżniczkowy fason Wilde zrównoważyła minitopem bandeau w tym samym kolorze. Stylizację uzupełniła czółenkami Giuseppe Zanottiego oraz złotymi, wiszącymi kolczykami w kształcie kwiatów od Irene Neuwirth. Do tego nonszalancko spięła włosy i postawiła na dziewczęcy makijaż: rozświetloną cerę, kości policzkowe muśnięte różem, brzoskwiniowe usta oraz oczy podkreślone za pomocą czarnego eyelinera.

Elsa Hosk w stylizacji Magdy Butrym (Fot.Getty Images)

Olivia Wilde to niejedyna gwiazda, która tego wieczoru wybrała projekt Polki. W stylizacji od Butrym pojawiła się także Elsa Hosk, która zaprezentowała się w olśniewającym szydełkowym zestawie w jasnym odcieniu z charakterystycznymi ozdobami w kształcie kwiatów. 

Gala Baby2Baby to impreza charytatywna na rzecz dzieci żyjących w ubóstwie. W wydarzeniu zawsze licznie uczestniczą gwiazdy, w tym roku pojawiły się m.in. Jessica Alba, Kylie Jenner, Kim Kardashian, Miranda Kerr, czy Emma Roberts

Agnieszka Brzostowska
Proszę czekać..
Zamknij